icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo

Dźwignik tłokowy Vorel TUV hydrauliczny 2 t

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dźwignik tłokowy Vorel TUV hydrauliczny 2 t
Strzałka w prawo
87,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dźwignik tłokowy przyda się podczas prac montażowych. Produkt przede wszystkim pomoże Ci przeprowadzić naprawę pojazdu, dzięki czemu szybko usuniesz usterki. Elementy urządzenia, zostały wykonane z bardzo trwałych materiałów – żeliwa oraz stali. Dzięki temu dźwignik zachowa doskonały stan oraz będzie Ci służyć przez wiele lat.

  Cechy i zalety

  Prezentowany w naszej ofercie produkt, pomoże Ci wykonać prace montażowe. Element będzie idealnym dodatkiem do pozostałych urządzeń w Twoim przydomowym warsztacie lub garażu. Stosując urządzenie możesz z łatwością przeprowadzić naprawę swojego samochodu, dzięki czemu przywrócisz pojazdowi sprawne funkcjonowanie – dźwignik podniesie podwozie na odpowiednią dla Ciebie wysokość. Dodatkowo części elementu zostały wykonane z żeliwa oraz stali – materiałów, które charakteryzują się znaczną wytrzymałością. W związku z tym, produkt pozostanie w kształcie nadanym przez producenta i będzie Ci służyć wiele lat. W zaprezentowanej ofercie możesz nabyć również bardzo przydatny podnośnik hydrauliczny, który użyjesz do wymiany koła w swoim samochodzie.

  • Zakres podnoszenia 148 - 276 mm

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Maksymalna wysokość podnoszenia345mm
  Maksymalne obciążenie2000kg
  MateriałMetal
  Kod produktu5906083800122