LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dźwignik tłokowy Vorel TUV hydrauliczny 5 t

Dźwignik tłokowy Vorel TUV hydrauliczny 5 t

178
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dźwignik tłokowy będzie pomocny w trakcie wykonywania prac montażowych lub naprawczych Twojego pojazdu. Dzięki urządzeniu możesz z powodzeniem podnieść podwozie na pożądaną wysokość, dzięki czemu z powodzeniem przeprowadzisz naprawę uszkodzonych elementów. W naszej ofercie są również dostępne inne rodzaje podnośników, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

   Cechy i zalety

    Oferowany dźwignik tłokowy to produkt, który przyda się podczas prac związanych głównie z naprawą. Urządzenie będzie doskonałym elementem wyposażenia Twojego przydomowego warsztatu lub garażu. Przede wszystkim stosując dźwignik, możesz unieść pojazd na pożądaną przez Ciebie wysokość, co zapewni Ci komfort w trakcie wykonywania pracy. Ponadto równie istotną zaletą urządzenia są jego części wykonane z żeliwa oraz stali – niezwykle wytrzymałych materiałów. Dzięki temu element pozostanie w świetnym stanie oraz zachowa kształt nadany przez producenta, bez względu na duże obciążenie. Produkt posiada również specjalne zawory, które zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas użytkowania dźwignika. Wśród naszego asortymentu odnajdziesz także podnośniki innej marki.

    • Zawory w dolnej części podstawy

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalna wysokość podnoszenia413mm
    Maksymalne obciążenie5000kg
    MateriałŻeliwo, tworzywo sztuczne i stal
    Kod produktu5906083800320