icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ekspresowa pianka do dywanów i wykładzin Starwax 600 ml

Ekspresowa pianka do dywanów i wykładzin Starwax 600 ml

54,98
/ szt.
91,63
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek wykorzystywany jest w celu czyszczenia dywanów, wykładzin oraz tapicerek, zatem przyda się nie tylko w mieszkaniu, ale też w samochodzie. Znajduje się w aerozolowym opakowaniu, co pozwala na jego błyskawiczne dozowanie. Preparat posiadający substancje zapachowe po zastosowaniu pozostawia przyjemny aromat. Proponujemy różne środki czystości.

   Cechy i zalety

    Środek przyda się zarówno w domu, jak też w samochodzie, ponieważ przeznaczony jest do czyszczenia dywanów, wykładzin oraz tapicerki. Nie tylko usuwa zabrudzenia, ale też nadaje włóknom sprężystość – umożliwi to przywrócenie powierzchni idealnego stanu. Zadowoli Cię funkcjonalność preparatu, gdyż nie moczy podłoża – wyczyszczony przedmiot od razu będzie nadawał się do użytku. Pianka w sprayu jest łatwa w przechowaniu oraz w aplikacji. Zaplanowane prace przeprowadzisz wyjątkowo sprawnie, ponieważ środek wystarczy rozpylić na mytym dywanie i rozprowadzić za pomocą szczoteczki, a następnie pozostawić przez 15 minut i usunąć odkurzaczem. W proponowanym asortymencie znajdziesz też inne preparaty stosowane podczas prac porządkowych, więc wybierzesz produkt najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

    • Aktywna pianka
    • Czyści
    • Odświeża
    • Odplamia
    • Doskonała do tapicerki samochodowej

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    Typ pojemnikaAerozol
    Kod produktu3365000430118