Zobacz więcej Wodomierze

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Wodomierze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Element złączka wodomierza 3/4"

Element złączka wodomierza 3/4"

44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Element złączka wodomierza jest przeznaczony głównie do instalacji hydraulicznych oraz wodnych. Produkt dzięki małym rozmiarom jest łatwy w montażu oraz demontażu, dlatego wymienisz go w prosty sposób. Element został wyposażony w uszczelkę wykonaną z fibry. Dodatkowo jest w pełni wykonany z mosiądzu, co nadaje mu trwałość.

   Cechy i zalety

    Element złączka wodomierza jest przystosowany do instalacji hydraulicznych oraz do urządzeń pomiarowych. Doskonale sprawdza się podczas trwałego łączenia ze sobą rur. Produkt w całości został wyprodukowany z mosiądzu, co nadaje mu wytrzymałość na uszkodzenia, jednocześnie zapewniając długi okres eksploatacji. Zastosowane w produkcie elementy w postaci uszczelki z fibrą oraz mosiężnej nakrętki, nie tylko nie przepuszczają wody, ale również dają pewność bezawaryjnego użytkowania. Montaż całego elementu jest niezwykle prosty dzięki małym i poręcznym rozmiarom produktu, dlatego zaoszczędzisz czas. Zaletą produktu jest jego przepustowość, ponieważ zapewnia bezproblemowy przepływ wody w instalacji. W ofercie są dostępne także inne elementy przeznaczone do wodomierzy.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     Kod produktu5906340672783