Zobacz więcej Wodomierze

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Wodomierze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Element złączny wodomierza 1/2 cala

Element złączny wodomierza 1/2 cala

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Element złączny wodomierza jest przeznaczony do instalacji wodnych. Nakrętka oraz łącznik wykonane są z mosiądzu, co zapewnia im trwałość i długi okres użytkowania. Produkt jest wyposażony w uszczelkę wykonaną z fibry, która zapewnia doskonałą szczelność. Element jest poręczny, co bardzo ułatwia jego montaż oraz ewentualną wymianę.

   Cechy i zalety

    Element złączny wodomierza jest stosowany głównie do wodnych instalacji. Produkt trwale łączy rurę z urządzeniem pomiarowym, zapewniając długotrwałą, bezawaryjną pracę. Produkt został wyposażony w elementy, takie jak: łącznik i nakrętka. Obydwa elementy zostały wykonane z mosiądzu, który jest trwały i zapewnia długotrwałe użytkowanie elementów. Produkt pozwoli Ci szybko i skutecznie wykonać instalację, dzięki czemu wodomierz będzie nadawał się do użytku zaraz po zakupie. Montaż elementu złącznego wodomierza jest szybki i prosty, dlatego wykonasz go samodzielnie, korzystając z tradycyjnych narzędzi. W prezentowanej ofercie znajdziesz także inne akcesoria zasilające, które wykorzystasz podczas pracy z instalacjami wodnymi.

    • Przepływ nominalny: właściwy, pełny

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    Rozmiar połączenia (jednostki imperialne)½"
    W zestawie2 x łącznik 1/2", 2 x nakrętka 3/4", 2 x uszczelka fibrowa o wymiarze 24 x 16 x 1,5 mm
    Kod produktu5906340672776