Zobacz więcej Emalie uniwersalne
Emalia Do dzieła Dekoral ale czad 0,5 l
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Emalia "Do dzieła" Dekoral "Ale czad" to farba o pojemności 0,5 l, zapewniająca pokrycie do 8 m². Wyróżnia ją niska zawartość LZO (50g/L) i krótkim czas schnięcia - 4 godziny do całkowitego wyschnięcia, 1 godzina do stanu nieprzylepności. Można aplikować w temperaturze od 10°C do 25°C, przy użyciu pędzla, wałka lub natrysku. Produkt posiada atest bezpieczeństwa zabawek.
Cechy i zalety
Emalia Dekoral "Do dzieła" w odcieniu "Ale czad" pozwala odmienić wygląd mebli, zabawek czy innych elementów wyposażenia, nadając im świeży i nowoczesny charakter. Dzięki atestowi bezpieczeństwa zabawek, produkt jest idealny również do odnawiania przedmiotów używanych przez dzieci. Zastosowana technologia zapewnia wysokie krycie, co pozwala na osiągnięcie pożądanego efektu już po nałożeniu dwóch warstw. Przy pokryciu 8m², emalia jest ekonomicznym wyborem. Czas schnięcia do stanu nieprzylepnego wynosi zaledwie 1 godzinę, a pełne utwardzenie osiąga po 4 godzinach, co umożliwia szybkie przystąpienie do dalszych prac wykończeniowych. Produkt jest przyjazny dla środowiska, z maksymalnym poziomem LZO (lotnych związków organicznych) wynoszącym 50g/L, co jest znacznie poniżej normy 130g/l. Aplikacja emalii jest łatwa i wygodna, możliwa do wykonania za pomocą pędzla, wałka lub natrysku, przy czym można pracować w temperaturach od 10°C do 25°C. Emalia Dekoral "Do dzieła" to nie tylko estetyka, ale i funkcjonalność w jednym. To czyni ją doskonałym wyborem dla domowych majsterkowiczów.
- Szybkoschnąca – sucha w dotyku już po 1 h
- Na zewnątrz i do wewnątrz budynków
- Gładka, elastyczna powłoka
- Doskonałe krycie
- Odporna na plamy, tłuszcze, detergenty
- Odporna na działanie czynników atmosferycznych i podwyższone temp.
- Bardzo wydajna – 16 m2 /l
- Atest bezpieczeństwa zabawek
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Farba emaliowa |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Marka | Dekoral |
Pokrycie | 8m² |
Pokrycie z litra | 16m²/L |
Wysokość pojemnika | 900mm |
Norma | Atest bezpieczeństwa zabawek |
Seria | Do dzieła |
Typ pojemnika | Puszka |
Czas schnięcia | 4 godziny |
Czas schnięcia nieprzylepny | 1h |
Liczba zalecanych aplikacji | 2 |
Maksymalna temperatura aplikacji | 25°C |
Metoda aplikacji | Pędzel, wałek lub natrysk |
Minimalna temperatura aplikacji | 10°C |
Grupa kolorystyczna | Brązowy |
Kolor | Ale czad |
Kod EAN | 5904000028086 |