Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Emalia Dragon żaroodporna 0,4 l biała

Emalia Dragon żaroodporna 0,4 l biała

44,98
/ szt.
112,45
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Emalia żaroodporna silikonowa marki Dragon przeznaczona jest do malowania powierzchni narażonych na kontakt z wysokimi temperaturami. Zabezpieczysz nią piece, nagrzewnice, rożna, bojlery i wszystkie inne przedmioty, które będą miały styczność z ogniem. Formuła sprayu zapewnia komfort podczas aplikacji, a nowoczesna silikonowa emalia utwardza się pod wpływem ciepła. Dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Emalia żaroodporna silikonowa marki Dragon służy do malowania powierzchni narażonych na działanie wysokich temperatur. Pomalujesz nią piece, nagrzewnice, rożna, bojlery i wszystkie inne przedmioty, które będą miały kontakt z ogniem. Za pomocą tej farby nadasz im estetyczny biały kolor, pokrywający wszelkie niedoskonałości. Dzięki umieszczeniu farby w pojemniku ciśnieniowym, aplikacja produktu jest bardzo komfortowa. Formuła aerozolu pozwala na wygodne rozpylenie emalii na wybranej powierzchni. Dzięki temu prace renowacyjne zostaną przeprowadzone sprawnie. Nowoczesna silikonowa formuła tworzy ochronną warstwę, która utwardza się pod wpływem temperatury. Emalia jest dostępna w trzech kolorach, co ułatwi Ci dopasowanie barwy do Twoich indywidualnych potrzeb.

    • Do malowania powierzchni pracujących w wysokich temperaturach
    • Charakteryzuje się doskonałym kryciem powierzchni malowanych
    • Odporny na działanie czynników atmosferycznych

    Specyfikacja techniczna

    Informacje o LZO840g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorBiały
    Kod produktu5903649018908