Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Emalia Dragon żaroodporna 0,4 l czarna

Emalia Dragon żaroodporna 0,4 l czarna

44,98
/ szt.
112,45
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Emalia żaroodporna wyprodukowana przez firmę Dragon przeznaczona jest do malowania metalowych powierzchni narażonych na wysokie temperatury. Dzięki temu produktowi pomalujesz piece, kominki, rożna, bojlery, nagrzewnice oraz niektóre elementy samochodu mające styczność z gorącem. Nowoczesna silikonowa formuła sprawia, że produkt schnie szybko i jest termoutwardzalny. Oferowana tutaj farba jest w uniwersalnym czarnym kolorze. Produkt dostępny jest także w innych wersjach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Emalia żaroodporna wyprodukowana przez firmę Dragon przeznaczona jest do malowania metalowych powierzchni narażonych na wysokie temperatury. Dzięki temu produktowi pomalujesz piece, kominki, rożna, bojlery, nagrzewnice oraz niektóre elementy samochodu, mające styczność z gorącem. Nowoczesna silikonowa formuła zapewnia dobre krycie i maskuje niedoskonałości powierzchni. Z jej pomocą nadasz wybranym przedmiotom estetyczny wygląd. Wygodna aplikacja emalii znacząco usprawnia przebieg prac. Produkt umieszczono w pojemniku ciśnieniowym, wystarczy nanieść farbę bezpośrednio z niego. Emalia wysycha w szybkim tempie pod wpływem kontaktu z powietrzem i temperaturą pokojową. Oferowana tutaj farba jest w uniwersalnym czarnym kolorze. Produkt dostępny jest także w innych wersjach kolorystycznych.

    • Do malowania powierzchni pracujących w wysokich temperaturach
    • Charakteryzuje się doskonałym kryciem powierzchni malowanych
    • Odporny na działanie czynników atmosferycznych

    Specyfikacja techniczna

    Informacje o LZO840g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorCzarny
    Kod produktu5903649018915