Zobacz więcej Emalie uniwersalne
Emalia olejno-alkidowa Dekoral Emakol do drewna i metalu szary jasny mat 0,9 l
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Pojemność opakowania
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Jeśli chcesz odnowić elementy wyposażenia ogrodowego, takie jak drewniane meble, czy metalowe ogrodzenie – polecana emalia olejno-alkidowa doskonale spełni swoje zadanie. Dzięki dobrej przyczepności do pomalowanej powierzchni przedmioty przez długi czas zachowują atrakcyjny wygląd i są odporne na oddziaływanie zmiennych czynników atmosferycznych.
Cechy i zalety
Jeżeli należysz do szczęśliwych posiadaczy przydomowego ogrodu bądź ogródka działkowego i planujesz odnowić elementy wyposażenia ogrodowego – warto, abyś skierował swoją uwagę na prezentowaną emalię olejno-ftalową, która charakteryzuje się wysoką odpornością na szkodliwe działanie niejednorodnych warunków atmosferycznych. Za jej pomocą nadasz nowy charakter ulubionym przedmiotom znajdującym się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Wymalowana powierzchnia elementów wykonanych z metalu, drewna czy materiałów drewnopodobnych zyskuje jasnoszary kolor o matowym wykończeniu, jest gładka i równa. Warstwy emalii są elastyczne, zatem wyróżnia się ona dużą trwałością. Jeśli potrzebujesz farby o innych właściwościach, kolorze czy pojemności, również znajdziesz ją wśród naszego asortymentu.
- 6 lat ochrony
- Odporna powłoka
- Trwały kolor
- Doskonałe krycie
- Łatwe zmywanie plam i zabrudzeń
- Bardzo dobra przyczepność do podłoża
- Gruntoemalia (bez gruntu do powierzchni drewnianych wewnątrz pomieszczeń)
- Tworzy idealnie gładkie powłoki
- Obniżona zawartość rozpuszczalników
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Farba do metalu i drewna |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Marka | Dekoral |
Pokrycie | 16m² |
Pokrycie z litra | 18m²/L |
Seria | Emakol |
Czas nałożenia kolejnej warstwy | 17 godzin |
Czas schnięcia | 17 godz. |
Grupa kolorystyczna | Szary |
Liczba zalecanych aplikacji | 3 |
Maksymalna temperatura aplikacji | 25°C |
Metoda aplikacji | Pędzel, wałek lub natrysk |
Kolor | Szary jasny |
Wykończenie | Średni połysk |
Baza | Na bazie oleju i zmodyfikowanej żywicy alkidowej |
Przeznaczenie | Do malowania przedmiotów z drewna, materiałów drewnopochodnych oraz elementów stalowych i żeliwnych (po wcześniejszym zagruntowaniu podkładem antykorozyjnym) |
Zalecane zastosowanie | Do metalu i drewna |
Kod EAN | 5904000008149 |