Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml antracyt

Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml antracyt

29,98
/ szt.
74,95
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalna i wszechstronna emalia w aerozolu przeznaczony jest do zmian kolorów różnorodnych powierzchni. Niezwykle stylowy i elegancki odcień antracytu sprawdzi się zarówno przy renowacji mebli oraz do tworzenia dekoracji umieszczanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Produkt jest łatwy w użyciu i szybko schnie podczas nanoszenia kolejnych warstw.

   Cechy i zalety

    Prezentowana farba wysokiej jakości zapewnia długotrwały rezultat malowania różnorodnych materiałów. Produkt zastosować możesz do upiększania przestrzeni w domu, w ogrodzie czy na balkonie. Wygląd pomalowanych powierzchni nie zmienia się pod wpływem warunków pogodowych czy promieniowania UV. Dlatego możesz z powodzeniem malować nią powierzchnie eksponowane na opady atmosferyczne, czy silnie nasłonecznione. Gustowną barwą antracytu pokryć możesz zarówno drewniane i metalowe meble, a także kamienne, szklane czy ceramiczne elementy. Szary odcień doskonale komponuje się z szeroką gamą innych barw oraz w otoczeniu żywej zieleni. Produkt tworzy wykończenie powierzchni o lekkim połysku. Emalia jest łatwa w użyciu. Wystarczy w odpowiednich odstępach czasu rozpylić kolejną warstwę.

    • Doskonałe krycie
    • Trwały połysk
    • Krótki czas schnięcia

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuFarba w sprayu
    Pokrycie2.2m²
    SeriaForever paints
    Czas schnięcia nieprzylepny2h
    Informacje o LZO630g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorAntracyt
    Kod produktu5906291024334