Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml biała matowa

Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml biała matowa

29,98
/ szt.
74,95
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wysokiej jakości emalia w aerozolu to prosty w użyciu produkt, dzięki któremu wykonasz drobne prace renowacyjne oraz konserwujące w swoim domu czy ogrodzie. Zmieniając powierzchnię posiadanego produktu na biały mat uzyskasz szybką i prostą metamorfozę starych mebli czy elementów dekoracyjnych. Farba jest bardzo uniwersalna i z powodzeniem pokryje większość przedmiotów.

   Cechy i zalety

    Matowa farba w odcieniu złamanej bieli stanowi idealny produkt dla osób chcących wprowadzić spektakularne zmiany w swoim otoczeniu. Dzięki trwałej, łatwej w użyciu farby możesz tanim kosztem i w krótkim czasie całkowicie odmienić swoje otoczenie. Elegancki, jasny odcień z powodzeniem wykorzystasz do pomalowania m.in. elementów drewnianych, metalowych, kamiennych czy plastikowych. Dlatego też łatwo dokonasz renowacji, ozdobisz i zakonserwujesz powierzchnię przedmiotów, elementów dekoracyjnych czy mebli w Twoim domu. Nie musisz ograniczać się co do miejsca zastosowania farby, ponieważ nadaje się ona do użytku w środku oraz na zewnątrz budynków. Jednolita, biała warstwa produktu zabezpieczy powierzchnię przed uszkodzeniami, opadami czy wilgocią.

    • Doskonałe krycie
    • Trwały połysk
    • Krótki czas schnięcia

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuFarba w sprayu
    Pokrycie2.2m²
    SeriaForever paints
    Czas schnięcia nieprzylepny2h
    Informacje o LZO630g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorBiały matowy
    Kod produktu5906291024457