Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml zielona jasna

Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml zielona jasna

29,98
/ szt.
74,95
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Emalia w aerozolu w odcieni jasnej zieleni polecana jest do użycia dla profesjonalistów oraz osób, które dopiero uczą się malować. Szybkoschnąca, wysokiej jakości farba może być wykorzystywana do większości powierzchni znajdujących się w każdym gospodarstwie domowym. Idealnie sprawdza się także na zewnątrz zabudowań – w ogrodzie, na działce czy na balkonie.

   Cechy i zalety

    Uniwersalna emalia w sprayu w kolorze jasnej zieleni jest znakomitym produktem, który przeznaczony jest zarówno do wykorzystania przez profesjonalistów, ale także nada się do różnych prac hobbystycznych oraz do samodzielnej renowacji mebli. Jest łatwa w użyciu i bardzo szybko schnie. Równie dobrze sprawdzi się do drobnych napraw w domu oraz do malowania elementów w ogrodzie, na balkonie czy tarasie. Elementy w odcieniu jasnej zieleni tworzyć będą harmonijne połączenie z żywą, przydomową zielenią. Możesz wykorzystać ją do pracy na świeżym powietrzu, ponieważ jest ona odporna na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Farba odznacza się bardzo dużym spektrum zastosowań. Przy jej pomocy trwale i równomiernie pokryjesz m.in. metal, drewno, szkło, kamień czy powierzchnie z tworzywa sztucznego.

    • Doskonałe krycie
    • Trwały połysk
    • Krótki czas schnięcia

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuFarba w sprayu
    Pokrycie2.2m²
    SeriaForever paints
    Czas schnięcia nieprzylepny2h
    Informacje o LZO630g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorZielony jasny
    Kod produktu5906291024303