Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Emalia zaprawkowa Techniqll 20 g + 4 ml

Emalia zaprawkowa Techniqll 20 g + 4 ml

41,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Emalia zaprawkowa stosowana jest do napraw pęknięć, ubytków lub zadrapań na powierzchniach emaliowanych, akrylowych i ceramicznych. Preparat jest odporny na środki myjące dlatego doskonale nadaje się do napraw obitych i wyszczerbionych umywalek. Emalię należy nakładać na odkurzone, suche oraz odtłuszczone powierzchnie.

   Cechy i zalety

    Emalia zaprawkowa przeznaczona jest do naprawy ubytków powstałych w wyniku uderzeń, obić, zadrapań, skaz i odbarwień. Nakładać należy ją na białe powierzchnie ceramiczne, akrylowe i emaliowane, także te o wysokim połysku. Przy pomocy tej emalii skutecznie wypełnisz nieestetyczne pęknięcia w wannach lub brodzikach. Produkt jest wodoodporny, więc nadaje się do napraw elementów sanitarnych: muszli klozetowych, pisuarów. Emalia jest bardzo trwała, dlatego z łatwością zreperujesz obitą umywalkę czy bidet. Po wyschnięciu preparat nadaje się do obróbki fizycznej, więc śmiało możesz usunąć jego nadmiar bądź wyprofilować brzegi. Emalia może zapobiegać korozjom, jest też odporna na starzenie się, dzięki czemu jej kolor pozostaje identyczny przez cały okres użytkowania.

    • Nie kurczy się
    • Odporna na zarysowania
    • Posiada właściwości kleju

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5902051001805