Zobacz więcej Emulsje gruntujące

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Podkłady i grunty

Strzałka w prawo

Emulsje gruntujące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Emulsja Atlas Uni-Grunt 10 kg

Emulsja Atlas Uni-Grunt 10 kg

66,48
/ szt.
6,65
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana tu emulsja gruntująca to preparat, dzięki któremu skutecznie przygotujesz wykańczane podłoże do nakładania kolejnych powłok np. farby. Produkt sprawia, że zagruntowane przy jego użyciu podłoże jest ujednolicone i jednomiernie wchłania nakładane warstwy, a także dodatkowo je wiąże, co znacznie usprawnia dalsze prace malarskie.

   Cechy i zalety

    Emulsja unigrunt to skuteczny preparat, który zastosujesz podczas prac wykończeniowych prowadzonych w Twoim domu lub lokalu użytkowym. Posłużysz się nim w celu właściwego przygotowania podłoża do dalszych prac wykończeniowych. Preparat sprawia, że podłoże staje się równomiernie chłonne na całej swojej powierzchni i w rezultacie lepiej absorbuje kolejne nakładane na nie powłoki np. farby. Dodatkowo zagruntowane podłoże jest dobrze związane, przez co prace malarskie przebiegają bardzo sprawnie. Produkt zaaplikujesz na wykańczanej powierzchni za pomocą pędzla lub wałka i z powodzeniem możesz go użyć na takich podłożach jak beton, płyty gipsowo-kartonowe, tynki gipsowe, cementowe, cegły, pustaki czy podłoża drewnopochodne.

    • Najczęściej wybierany grunt w Polsce
    • Czas schnięcia 15 min
    • Pod płytki, farby, gładzie, tapety i hydroizolacje

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia2 godziny
    Maksymalna temperatura aplikacji25°C
    Pokrycie50m²
    Waga (kg)10.37kg
    Kod produktu5905400520033