Przejdź do głównej treści

Zobacz więcej Emalie do metalu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Emalie

Strzałka w prawo

Emalie do metalu

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Farba do metalu Hammerite Prosto Na Rdzę młotkowy srebrnoszary 2,5 l

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

188
/ szt.
75,20
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty

Pojemność (l)

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Hammerite Prosto na rdzę jest przeznaczony do powierzchni metalowych, znajdujących się zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Zastosowanie produktu sprawia, że obiekt prezentuje się świeżo oraz atrakcyjnie. Emalia wyróżnia się właściwościami antykorozyjnymi, które zapobiegają pojawieniu się rdzy. Farba jest dostępna w kolorze młotkowy srebrnoszary, pasującym do większości ogrodów oraz posesji.

      Cechy i zalety

        Dzięki zastosowaniu farby Hammerite Prosto na rdzę, nawet wysłużona huśtawka czy też ogrodzenie mogą znowu prezentować się jak nowe. Produkt jest przeznaczony do powierzchni wykonanych z metali żelaznych, znajdujących się zarówno wewnątrz domu, jak i na podwórku czy też w ogrodzie. Farbę możesz wykorzystać nie tylko do celów dekoracyjnych, ale także jako skuteczne zabezpieczenie przed korozją. Produkt wyróżnia się nie tylko trwałością, ale także dobrą przyczepnością do podłoża – w związku z czym jego aplikacja jest szybka oraz dokładna. Farba jest dostępna w kolorze młotkowy srebrnoszary, który sprawia, że pomalowane nim powierzchnie wyglądają bardzo atrakcyjnie. Satynowe wykończenie emalii dodatkowo nadaje obiektom elegancki charakter.

        • Zapewnia do 10 lat gwarantowanej ochrony przed korozją
        • Formuła DualTech zapewnia podwójną ochronę
        • Chroni przed wilgocią i rdzą
        • Stosowany bezpośrednio na rdzę
        • Dopuszczalna wartość maksymalnej zawartości LZO: 500 g/l
        • Czas ochrony: do 8 lat

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Typ produktuFarba do metalu
        Liczba sztuk w opakowaniu1
        Rodzaj opakowaniaSztuka
        MarkaHammerite
        Pokrycie25m²
        Pokrycie z litra10m²/L
        SeriaProsto na rdzę
        Czas nałożenia kolejnej warstwy6 godzin
        Czas schnięcia24 godziny
        Czas schnięcia nieprzylepny2h
        Grupa kolorystycznaSrebrny
        Liczba zalecanych aplikacji2
        Maksymalna temperatura aplikacji25°C
        Maksymalny czas schnięcia nieprzylepny2h
        Metoda aplikacjiPędzel
        Odporność na korozjęTak
        Odporność na pękanieOdporny na pękanie
        Odporność na wysokie temperaturyTak
        KolorSrebrno-szary młotkowy
        Gwarancja producenta10 lat​
        EfektEfekt młotkowy
        Informacja dla użytkownikaOchrona do 10 lat
        BazaNa bazie rozpuszczalnika
        Miejsce produkcjiUE
        Instrukcje usuwaniaPo zakończeniu malowania zaleca się usunąć z narzędzi jak największą ilość farby, a następnie umyć je rozpuszczalnikiem Hammerite
        Obszar zastosowaniaWewnątrz i na zewnątrz
        PrzeznaczenieZabezpieczenie i dekoracja powierzchni metalowych
        Zalecane zastosowanieMetal żelazny
        Przygotowanie powierzchniPodłoża do malowania muszą być: suche, czyste i odtłuszczone, wolne od wszelkiego wadliwego materiału
        Instrukcje dotyczące przechowywaniaW oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze powyżej +5°C i poniżej +30°C, w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od wysokich temperatur
        Kod EAN5011867039770

        Pobierz pliki PDF

        Arkusz danych dotyczących bezpieczeństwa