Produkty

Farba Dulux EasyCare nieskazitelna biel 5 l

Kliknij aby powiększyć

Farba Dulux EasyCare nieskazitelna biel 5 l

Marka: Dulux

Marka: Dulux

Kod: 739692

|
 • plamoodporna i hydrofobowa powłoka - plamy same spływają
 • odporna na szorowanie
 • antyrefleksyjna - niweluje niedoskonałości podłoża
Zachlapana ściana kuchenna? Malując ją farbą EasyCare, nie będziesz musiał się tym martwić – emalia jest plamoodporna i można z niej łatwo zetrzeć zabrudzenia. Produkt jest dostępny w białym kolorze, który świetnie sprawdzi się w niewielkich wnętrzach. Zastosuj go w małym pomieszczeniu, a sprawisz, że będzie wyglądać na nieco większe.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność: 5 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

17.9 cm

Wysokość opakowania

23.5 cm

Szerokość opakowania

17.9 cm

Waga brutto

7.02 kg

Pojemność

5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wewnątrz budynków

Skala połysku farby

mat

Ilość warstw

2

Powierzchnia aplikacji

ściany i sufity

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Temperatura aplikacji

powyżej +10°C

Czas schnięcia

2 h

Wydajność

do 14 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

70 m2

Rozcieńczalnik

woda

Stosować z podkładem

tak

Dopuszczalne wartości maksymalnej zawartości LZO

30 g/l

Zawartość LZO w produkcie

7 g/l

Parametry indywidualne

Marka

Dulux

Seria

EasyCare

Rodzaj farby

lateksowa

Nr referencyjny

5237341

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

biały
Wyobraź sobie taką sytuację: skwierczący na patelni tłuszcz i czysta ściana kuchenna. Pewnie już wiesz, jak to się skończy – nieraz zachlapałeś ją w ten sposób podczas gotowania. Czy można temu zapobiec? Oczywiście, wykańczając ją materiałami, z których łatwo usuniesz wszelkie plamy. W tej roli świetnie sprawdzi się farba EasyCare, która jest odporna na wchłanianie zabrudzeń. Ubrudziłeś ścianę podczas gotowania? To nic – zetrzyj plamę suchą ściereczką, a na ścianie nie pozostanie nawet ślad po tym wypadku. Produkt jest dostępny w białym kolorze, który idealnie nadaje się do niewielkich pomieszczeń. Stosując go na ścianach w małej kuchni, sprawisz, że będziesz wyglądać na większą niż w rzeczywistości. Szukasz plamoodpornej farby w innym odcieniu? Sprawdź pozostałe emalie z serii EasyCare z naszej oferty!
Ocena
21 komentarzy
15.06.2020
Farba po myciu zrobiła się gładka i została plama jakby z lekkim połyskiem. Ściana przy kanapie na której się śpi. Nie polecam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie tych informacji. Przykro nam, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. W celu jej rozwiązania, prosimy o kontakt z doradcami działu Dekoracje, którzy jako eksperci w tej dziedzinie dotrą do przyczyn tego stanu rzeczy oraz podpowiedzą, co zrobić, by usunąć wspomnianą plamę i uzyskać zadowalający efekt końcowy. Numery kontaktowe do naszych specjalistów można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy Zachęcamy do skorzystania z ich wsparcia.

09.05.2020
Farba kupiona do pomalowania sufitów, które miały być nieskazitelnie białe. Po pomalowaniu okazało się, że kolor na suficie ma odcień różowy. Efekt wyglada fatalnie i malowanie trzeba powtórzyć inną farbą. Zdecydowanie nie polecam!
Dodam, że dzisiaj kupiliśmy w Castorama Janki z tej samej serii farbę na ściany (kolor biały skandynawski) i jedna z puszek otworzyła się w czasie transportu (raptem 10 minut prostej drogi), przez co mamy do uprania cały bagażnik i tylne siedzenia, pod które farba podeszła. Nie znam się, ale chyba tego typu produkt powinien być zamknięty szczelnie i w taki sposób, żeby takie sytuacje nie miały miejsca.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz oraz przekazanie tych informacji. Bardzo nam przykro, jeśli zakupiona farba ie spełniła Pani oczekiwań, a uzyskany efekt okazał się niesatysfakcjonujący. Opisana sytuacja może wynikać z kilku czynników, między innymi ze sposobu w jaki podłoże zostało przygotowane do malowania. W celu rozwiązania tej sytuacji, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych doradców z działu Dekoracje, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy i doradzi, co należy zrobić, by uzyskać oczekiwany kolor. Jednocześnie przypominamy, że wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji, co można zrobć w dowolnym, wybranym przez siebie sklepie Castorama, niekoniecznie tym, w którym dokonano zakupu.

19.04.2020
Opinia po 3 miesiącach od pomalowania. Myślałem, że farba będzie super. Super było do pierwszego zmywania kredek ołówkowych. Farba się powycierała, a i tak zostały ślady. Teraz mam wytarte łaty. Badziew.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli zakupiona farba nie spełniła Pana oczekiwań w zakresie jej jakości. Opisane sytuacje mogą wynikać z kilku czynników, między innymi ze sposobu, w jaki podłoże zostało przygotowane do malowania. Z kolei funkcja ,,zmywalności'' uaktywnia się po upływie określonego czasu, dlatego zachęcamy do skonsultowania swoich wątpliwości z doradcą z działu Dekoracje, który postara się dotrzeć do przyczyn opisanego stanu rzeczy oraz doradzi, co należy zrobić, by uzyskać satysfakcjonujący efekt końcowy. Z naszym specjalistą można skontaktować się drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział, jak również osobiście odwiedzając sklep. Numery kontaktowe oraz adresy sklepów można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy Zachęcamy serdecznie do skorzystania z najdogodniejszej możliwości.

17.04.2020
Wydajność można wsadzić między bajki. Strasznie grubo maluje. Wałek mikroza 10mm +/-. Żadne cudo. Dekoralem za połowę ceny też się maluje.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli zakupiona farba nie spełniła Pana oczekiwań. Jednocześnie przypominamy, że w przypadku produktów objętych gwarancją, a zarazem jakichkolwiek wątpliwości co do jakości zakupionego artykułu, naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Zapewniamy jednak, że opisana kwestia zostanie przekazana osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów celu zweryfikowania.

22.06.2020
Farba ma różowy odcień niestety... podzielam opinię innych użytkowników. Sufit mam czysto biały malowany dekoralem a ściany wyszły sino różowe... Duże rozczarowanie...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Jest nam bardzo przykro, jeśli spotkała Panią opisana sytuacja. Przypominamy, że przysługuje Pani prawo do reklamacji produktu niezgodnego z deklaracją producenta.

27.03.2020
Bardzo ładnie tuszuje niedoskonałości ściany, typu łączenia tynków, różne uziarnienie. Bardzo szorowalna, czyli daje się zmywać, lecz przy tynkach cementowo wapiennych zabrudzenia wnikają pomiędzy ziarna piasku i szorowanie usuwa także farbę. Przy gładziach sprawdza się za to bardzo dobrze.
11.03.2020
U nas ta biel faktycznie jest różowa. Może błąd że mamy meble szaro białe, bo widać różnicę. Dziwna sprawa.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie nam tej informacji. Jej treść wzbudziła nasze zainteresowanie i zależy nam na tym, aby bliżej przyjrzeć się opisanej przez Panią sytuacji. Będziemy ogromnie zobowiązani, jeśli zechce Pani przekazać szczegóły jednemu z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, wskazując datę zakupu. Dokonać tego można zarówno osobiście, jak i telefonicznie, odnajdując numer do wspomnianego działu w sklepie, w którym dokonała Pani zakupu na stronie: www.castorama.pl/sklepy

01.03.2020
Bardzo dobra farba, polecam. U mnie się sprawdziła a w mieszkaniu buszuje 2 dzieciaków;)
14.02.2020
Super się sprawdziła. Jest plamoodporna tylko trzeba zmyć zaraz po zabrudzeniu. Raz sok się wylał i praktycznie spłynął ze ściany.
03.02.2020
Farba za kupę kasy i nie jest biała tylko jakby właśnie różowawa. Ciekawe jak będzie z myciem, bo mam 2 psy...
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli uzyskany efekt nie spełnił Pana oczekiwań. Opisana sytuacja może wynikać z kilku czynników, między innym ze sposobu, w jaki powierzchnia oraz sama farba zostały przygotowane do malowania. Zachęcamy serdecznie do skontaktowania się z jednym z naszych doradców fachowych z działu Dekoracje, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy oraz doradzi, co należy zrobić w tej sytuacji. Z naszym ekspertem można skontaktować się drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział, jak również osobiście odwiedzając wybrany przez siebie sklep. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości. Gdyby zdecydował się Pan skorzystać z pierwszej propozycji, to numery kontaktowe do naszych sklepów można znaleźć pod linkiem: www.castorama.pl/sklepy

 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Jak zmienić wystrój pokoju dziecięcego? Poznaj pokój wróżki, akrobaty, kosmonauty i wiele innych!

 • Wykończenie

  Farby Dulux - kolory, które odmienią Twoje wnętrze

 • Wykończenie

  Biel we wnętrzach

Ocena i komentarz dla:

Farba Dulux EasyCare nieskazitelna biel 5 l