Zobacz więcej Emalie uniwersalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Emalie

Strzałka w prawo

Emalie uniwersalne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Farba magnetyczna Novodomo 0,75 l
Strzałka w prawo

Farba magnetyczna Novodomo 0,75 l

108
/ szt.
144
/ l

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Farba magnetyczna Novodomo jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnej farby. Sprawia ona, że pokryta nią powierzchnia zyska magnetycznych właściwości. Bardziej atrakcyjny jest również efekt końcowy – grafitowy kolor oraz matowe wykończenie będą doskonałym połączeniem, jeżeli przeprowadzając remont mieszkania lub domu szukasz niecodziennych rozwiązań.

   Cechy i zalety

    Emulsja zapewnia oryginalne wykończenie i najlepiej pasuje do nowoczesnych wnętrz. Pasować będzie do zdecydowanej większości kolorów mebli. Kiedy farbą Novodomo chcesz pomalować drewno, nie będziesz potrzebował nawet podkładu. Doskonale rozprowadza się ona również na powierzchniach metalowych, jednak wtedy podkład będzie niezbędny. W obu przypadkach wystarczy nałożyć dwie warstwy, aby uzyskać pożądany efekt. Jest bardzo praktyczna, łatwo nakłada się ją za pomocą pędzla lub wałka, przez co samodzielne pomalowanie pomieszczenia nie będzie dla Ciebie problemem. Farba schnie około 3 dni od momentu nałożenia. Przeznaczona jest do stosowania wewnątrz budynków, a pojemność opakowania – 0,75 litra – pozwoli na pomalowanie około 7,5 m2powierzchni.

     Specyfikacja techniczna

     Pokrycie7.5m²
     Czas schnięcia3 dni
     Liczba warstw2
     Metoda aplikacjiPędzel lub wałek
     KolorGrafitowy
     Kod produktu5906725218452