Zobacz więcej Farby podkładowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Podkłady i grunty

Strzałka w prawo

Farby podkładowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Farba podkładowa Dulux Ściana i Sufit 10 l
Strzałka w prawo

Farba podkładowa Dulux Ściana i Sufit 10 l

94,98
/ szt.
9,50
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz zmienić kolory w swoim mieszkaniu z intensywnych na bardziej stonowane? Farba podkładowa z niniejszej serii idealnie nadaje się do odnowienia ścian i sufitów. Ten niezawodny produkt zwiększa przyczepność emalii nawierzchniowej, a także zmniejsza jej zużycie, dzięki czemu szybko i oszczędnie wyremontujesz pomieszczenie.

   Cechy i zalety

    Farba podkładowa z niniejszej serii to produkt pomocny podczas przeprowadzanych w mieszkaniu remontów. Dzięki niemu z łatwością odmalujesz ścianę lub sufit, skutecznie przykrywając stary kolor, nawet, jeśli jest intensywny. W związku z tym możesz sobie śmiało pozwolić na ekstremalne zmiany kolorów, np. z głębokiej czerwieni na stonowaną szarość. Farba podkładowa pozwoli Ci idealnie przygotować powierzchnię do nałożenia emulsyjnych warstw wierzchnich, takich jak farba dyspersyjna, lateksowa czy akrylowa. Zrobisz to z łatwością za pomocą pędzla, wałka lub natrysku hydrodynamicznego. Atutem niniejszego produktu jest krótki czas schnięcia, co zdecydowanie skróci czas prac remontowych. Ponadto farba wyrównuje chłonność i ujednolica substrat, dzięki czemu efekt końcowy malowania jest trwały i atrakcyjny.

    • Zmniejsza zużycie farb
    • Zwiększa przyczepność farb
    • Szybkoschnąca
    • Łatwa w aplikacji
    • Wyrównuje chłonność i ujednolica substrat, zapewniając jednolity kolor warstw wierzchnich; poprawia przyleganie emulsyjnych warstw wierzchnich (farby dyspersyjne, lateksowe i akrylowe) i ich siłę krycia

    Specyfikacja techniczna

    Czas nałożenia kolejnej warstwy6 godzin
    Grupa kolorystycznaBiały
    Liczba warstw1
    Maksymalna temperatura aplikacji28°C
    Maksymalny czas schnięcia nieprzylepny1h
    MarkaDulux
    Pojemność (l)10L
    Typ produktuŚrodek gruntujący i farba podkładowa
    Waga (kg)16.04kg
    Kod produktu5904078206591