Zobacz więcej Farby do renowacji
Farba renowacyjna do mebli GoodHome Reno beverly hills metallic 0,5 l
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Pojemność opakowania
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Farba renowacyjna do mebli GoodHome Reno Beverly Hills metallic 0,5 l przeznaczona jest do odnawiania powierzchni drewnianych, melaminowych oraz wybranych metali. Na bazie wody, oferuje wysoką trwałość i odporność na zarysowania, co zapewnia długotrwały efekt użytkowania. Pokrycie wynosi 6 m², a aplikacja możliwa jest za pomocą pędzla lub wałka.
Cechy i zalety
Farba renowacyjna do mebli GoodHome Reno Beverly Hills metallic 0,5 l zapewnia wysoką trwałość powłoki oraz odporność na zarysowania, co gwarantuje długotrwały estetyczny wygląd mebli. Metaliczny srebrny kolor Beverly Hills dodaje elegancji i nowoczesnego charakteru wykończonym powierzchniom. Farba pokrywa około 6 m² na opakowanie 0,5 litra, a wydajność wynosi 12 m² na litr, co umożliwia efektywne wykorzystanie produktu przy różnych projektach renowacyjnych. Formuła na bazie wody umożliwia łatwą aplikację pędzlem lub wałkiem, a czas nałożenia kolejnej warstwy wynosi jedynie 2–4 godziny, z pełnym wyschnięciem po 8 godzinach. Produkt charakteryzuje się niską emisją lotnych związków organicznych, co sprawia, że jest odpowiedni do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Farba GoodHome Reno nie jest odporna na pękanie, promieniowanie UV, wodę ani wysokie temperatury, dlatego najlepiej sprawdza się w miejscach o umiarkowanych warunkach eksploatacyjnych. Idealny wybór dla osób poszukujących trwałego i estetycznego rozwiązania do renowacji mebli.
- Drewna, melaminy i wybrane metale
- Wysoka trwałość
- Odporna zarysowania
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Farba do mebli |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Gwarancja producenta | Brak gwarancji, tylko rękojmia |
Marka | GoodHome |
Pokrycie | 6m² |
Pokrycie z litra | 12m²/L |
Klasa emisji LZO wewnątrz pomieszczeń | Nie odnotowano poziomu zawartości LZO |
Poziom LZO | Niski |
Typ pojemnika | Doniczka |
Baza | Na bazie wody |
Czas nałożenia kolejnej warstwy | 2 - 4 godziny |
Czas schnięcia | 8 godzin |
Czas schnięcia nieprzylepny | 2h |
Liczba zalecanych aplikacji | 2 |
Maksymalna temperatura aplikacji | 25°C |
Metoda aplikacji | Pędzel lub wałek |
Minimalna temperatura aplikacji | 10°C |
Pojemność (l) | 0.5L |
Odporność na pękanie | Brak odporności na pękanie |
Odporność na promieniowanie ultrafioletowe | Brak odporności na promieniowanie UV |
Odporność na wodę | Brak odporności na wodę |
Odporność na wysokie temperatury | Nie |
Typ rozcieńczalnika | Woda |
Grupa kolorystyczna | Srebrny |
Kolor | Beverly Hills |
Pojemność (ml) | 500ml |
Wykończenie | Satyna |
Miejsce produkcji | Polska |
Odporność na ścieranie | Nie |
Odporność na plamy | Odporny na plamy |
Kod EAN | 5059340788098 |