LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Gąbki polerskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Gąbki polerskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Filc polerski Comensal 12 x 26 cm cienki

Filc polerski Comensal 12 x 26 cm cienki

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Filc polerski służy do polerowania różnego rodzaju powierzchni. Produkt jest wygodny w użyciu – potrzebujesz jedynie uniwersalnej pacy polerskiej. Filc idealnie nadaje się do czyszczenia faktury, dzięki czemu pracę wykonasz solidnie i sprawnie. Uniwersalny filc można stosować na sucho i na mokro, a także z pastą ścierną oraz polerską.

   Cechy i zalety

    Filc polerski cienki to specjalne akcesorium, które jest wykorzystywane do obróbki różnego rodzaju powierzchni. Ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie produkt może służyć do właściwego polerowania takich materiałów, jak: drewno, kamień, stal, tworzywa sztuczne i szkło. Filc polerski idealnie nadaje się do oczyszczenia faktury, ponieważ cechuje się dobrymi właściwościami polerskimi i ściernymi. Produkt pozwala na uzyskanie właściwej gładkości i połysku polerowanego przedmiotu, dlatego jest niezbędny przy wykańczaniu pomieszczeń. Element umożliwia precyzyjne wyszlifowanie powierzchni, dzięki czemu praca jest komfortowa, a jej efekty trwałe. Producent posiada również filc polerski gruby pochodzący z tej samej kolekcji.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     MarkaComensal
     Kod produktu5902060100209