icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Filtry do odkurzaczy

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Odkurzacze i akcesoria

Strzałka w prawo

Filtry do odkurzaczy

Strzałka w prawo

Filtr harmonijkowy do odkurzacza MacAllister

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Filtr harmonijkowy do odkurzacza MacAllister
77,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Filtr harmonijkowy do odkurzacza MacAllister jest łatwy w instalacji. Gdy się zabrudzi, wystarczy go wyczyścić i ponownie zamontować w urządzeniu. Zmywalne akcesorium wychwytuje cząsteczki kurzu, dzięki czemu powietrze w pomieszczeniu jest czystsze. Produkt wykonany z papieru, plastizolu i stali odznacza się długą żywotnością.

  Cechy i zalety

  Filtr harmonijkowy do odkurzacza MacAllister jest zmywalny. Dzięki temu możesz go błyskawicznie oczyścić i znów zastosować. Montaż akcesorium w odkurzaczu nie sprawi Ci trudności. Łatwy w instalacji produkt wielokrotnego użytku jest oszczędnym rozwiązaniem. Harmonijkowy model skutecznie wychwytuje drobne cząsteczki kurzu. Dzięki temu nie przedostają się one znów do pomieszczenia. Filtr harmonijkowy do odkurzacza MacAllister sprawdzi się do domów zamieszkiwanych przez alergików. Dzięki akcesorium powietrze będzie czystsze. Produkt został wykonany z papieru, plastizolu oraz stali. Dzięki temu wkład filtracyjny do odkurzacza charakteryzuje się długą żywotnością. Produkt jest przeznaczony do wielu modeli odkurzaczy marki MacAllister.

  • Zmywalny
  • Wielokrotnego użytku
  • Łatwy montaż
  • Kompatybilny: MacAllister 16 l (model MWDV-16L-A), odkurzacz mokry i suchy MacAllister 20 l (model MWDV-20L-A), odkurzacz na mokro i na sucho MacAllister 30 l (model MWDV-30L-A), odkurzacz na mokro i na sucho MacAllister 40 l (model MWDV-40L-A)

  Specyfikacja techniczna

  Typ produktuWkład filtracyjny do odkurzacza
  Liczba sztuk w opakowaniu1
  Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
  MarkaMac Allister
  Średnica wewnętrzna102mm
  Średnica zewnętrzna140mm
  Wysokość produktu152mm
  Typ filtraStandardowy
  Waga produktu500g
  MateriałPapier, plastizol i stal
  KompatybilnośćMacAllister 16 l (model MWDV-16L-A), odkurzacz mokry i suchy MacAllister 20 l (model MWDV-20L-A), odkurzacz na mokro i na sucho MacAllister 30 l (model MWDV-30L-A), odkurzacz na mokro i na sucho MacAllister 40 l (model MWDV-40L-A)
  Używanie na mokro lub na suchoWyłącznie do użytku na sucho
  Kod produktu5059340106274