Zobacz więcej Filtry i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Uzdatnianie wody

Strzałka w prawo

Filtry i akcesoria

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Filtr prysznicowy BWT Quick&Clean
Strzałka w prawo

Filtr prysznicowy BWT Quick&Clean

418
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Filtr prysznicowy BWT Quick&Clean to niezawodny system ochrony przed kamieniem i osadem. Z jego pomocą znacznie skrócisz czas, który musisz poświęcać na uciążliwe mycie łazienki. Produkt usuwa bowiem nieestetyczne osady wapienne bez konieczności długiego szorowania. Po jego zamontowaniu zmniejszysz też ilość stosowanych chemikaliów w Twojej łazience.

   Cechy i zalety

    Filtr prysznicowy BWT Quick&Clean to nowoczesne rozwiązanie, które na pewno ułatwi Ci życie. To praktyczny element instalacji sanitarnej. Wykonano go z wytrzymałego plastiku. Jego montaż jest intuicyjny i nie powinien przysporzyć Ci żadnych problemów. Raz założony pozwoli zaoszczędzić wiele czasu na sprzątaniu łazienki. Przy pomocy jednego przycisku zadbasz skutecznie o estetykę Twojej armatury. Zapomnisz o brzydkich zaciekach z mydła, które skutecznie niszczą przyjemność z kąpieli. Filtr prysznicowy BWT Quick&Clean dba nie tylko o elementy sanitarne, ale również o Twój portfel. Jego użytkowanie pozwala skutecznie zmniejszyć wydatki na detergenty i środki do czyszczenia. Rezygnując z ich korzystania, chronisz również swoje zdrowie. Dodatkowo pozytywnie wpływasz na stan środowiska.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaBWT
     Odporność na osadzanie się kamieniaOdporny na osadzanie się kamienia
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu9022001129161