Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Filtr skośny do gazu Idmar Group 1"

Filtr skośny do gazu Idmar Group 1"

69,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Filtr skośny stanowi jeden z niezbędnych elementów instalacji gazowej. Dzięki niemu system zachowuje swoją drożność oraz niezawodność – produkt odpowiedzialny jest bowiem za wychwytywanie oraz usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych. Wykonany został z wytrzymałych materiałów, dlatego przez długi czas będzie bezawaryjnie pełnił swoją rolę.

   Cechy i zalety

    Filtr skośny to niewielki, lecz wyjątkowo funkcjonalny element. Dzięki niemu stworzysz instalację gazową cechującą się doskonałą żywotnością, drożnością oraz wydajnym działaniem. Produkt odpowiedzialny jest bowiem za wychwytywanie oraz usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych, które mogłyby blokować przepływ gazu w wybranych częściach systemu. Wykazuje doskonałe właściwości wytrzymałościowe, co zawdzięcza wykonaniu z solidnych materiałów. Korpus filtra powstał z mosiądzu, element filtracyjny z kwasoodpornej stali, zaś pokrywa uszczelki z fibry – całość posłuży Ci przez długi czas. Dostępne są również inne filtry tej marki, abyś mógł wybrać produkt w interesującym Cię rozmiarze – znajdziesz je w naszym asortymencie.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Dowolna pozycja montażowa
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    MarkaIdmar Group
    Kod produktu5907732086461