Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Filtr skośny do gazu Idmar Group 1/2"

Filtr skośny do gazu Idmar Group 1/2"

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Filtr skośny umożliwi Ci samodzielne wykonanie prawidłowo działającej instalacji gazowej w Twoim mieszkaniu. Element ten jest odpowiedzialny za wychwytywanie oraz usuwanie mechanicznych zanieczyszczeń, a zatem zapewnia systemowi drożność i wydajne działanie. W naszej ofercie znajdziesz również filtry skośne w innych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Filtr skośny to niewielki element niezbędny w czasie samodzielnego budowania instalacji gazowej. Znajdzie więc zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym oraz w wielu budynkach użyteczności publicznej. Jego zadaniem jest sprawne wychwytywanie oraz usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych z systemu, dzięki czemu zapewnia instalacji odpowiednią drożność oraz wydajne działanie. Korpus filtra powstał z mosiądzu, zatem jest odporny na szkodliwe działanie wilgoci oraz innych niesprzyjających czynników. Element filtracyjny wykonany został natomiast ze stali kwasoodpornej, a uszczelka pokrywy jest fibrowa – całość posłuży Ci bezawaryjnie przez długi czas. Wśród naszego asortymentu produkt ten znajdziesz też w innych rozmiarach i dopasujesz go do swojej instalacji.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Dowolna pozycja montażowa
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    MarkaIdmar Group
    Kod produktu5907732086447