Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Filtr skośny do gazu Idmar Group 3/4"

Filtr skośny do gazu Idmar Group 3/4"

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Filtr skośny z pewnością zadowoli Cię swoją doskonałą funkcjonalnością oraz odpornością na uszkodzenia. Ten niewielki element stosowany jest w instalacjach gazowych, gdzie odpowiada za drożność rur – wychwytuje i usuwa wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne. Wykonany został z mosiądzu, stali kwasoodpornej oraz fibry, więc posłuży Ci przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Filtr skośny z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ jest niezbędny do stworzenia prawidłowo funkcjonującej instalacji gazowej. Wobec tego będzie również potrzebny w innych budynkach użytkowych. Element ten służy do skutecznego wychwytywania oraz usuwania zanieczyszczeń mechanicznych – odpowiedzialny jest więc za drożność rur i właściwe działanie całego systemu. Wykonany został z materiałów wykazujących doskonałe właściwości wytrzymałościowe – korpus powstał z mosiądzu, element filtracyjny z kwasoodpornej stali, zaś uszczelka pokrywy z fibry. W naszej ofercie dostępne są również modele w innych rozmiarach, aby każdy użytkownik mógł wybrać filtr pasujący do jego systemu dystrybucji gazu.

    • Wysoka jakość wykonania
    • Dowolna pozycja montażowa
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    MarkaIdmar Group
    Kod produktu5907732086454