LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Agregaty i pistolety do malowania

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Filtr Wagner do materiałów gęstych biały

Filtr Wagner do materiałów gęstych biały

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Filtr do materiałów gęstych jest kompatybilny z wszystkimi agregatami firmy Wagner. Jest to część zamienna, która zapewnia ciągłą pracę agregatu. Skorzystaj z filtra, aby za pomocą pistoletu natryskowego zawsze nakładać farbę równomiernie. Dzięki wymianie tego akcesorium na nowy unikniesz blokowania dyszy, co może doprowadzić do zniszczenia urządzenia.

   Cechy i zalety

    Filtr Wagner do materiałów gęstych biały jest to produkt stanowiący dodatkowe wyposażenie dla urządzeń z serii Project Pro. Jest kompatybilny ze wszystkimi agregatami firmy Wagner. Produkt ten wyłapuje zanieczyszczenia zgromadzone w gęstych farbach, np. lateksowych lub akrylowych. Filtr Wagner do materiałów gęstych biały wyprodukowano ze stali nierdzewnej, co sprawia, że można go w razie potrzeby umyć pod bieżącą wodą. Podczas czyszczenia i wymiany filtr nie wysunie się niekontrolowanie, ponieważ ma odwrócony gwint zabezpieczający przed tego typu wypadkami. Dostępny tutaj element ma białą końcówkę, która oznacza przystosowanie do użytku z farbami emulsyjnymi, lateksowymi i akrylowymi. W ofercie sklepu znajdują się pozostałe typy końcówek do wszelakich rodzajów farb.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaWagner
     Średnica produktu10mm
     Wysokość produktu100mm
     Maksymalne ciśnienie robocze200bar
     Napięcie230V
     W zestawieFiltr do farb ściennych
     Waga produktu3kg
     MateriałMetal i tworzywo sztuczne
     Kod produktu4004025062070