LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Filtry i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Uzdatnianie wody

Strzałka w prawo

Filtry i akcesoria

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Filtr wstępny BWT Protector mini C/R 1

Filtr wstępny BWT Protector mini C/R 1

328
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Filtr wstępny BWT Protector mini C/R to filtr mechaniczny z płukaniem manualnym. Służy do filtracji wody w temperaturze wyższej niż trzydzieści stopni. Chroni instalacje wodociągowe przed zanieczyszczeniami stałymi w przepływającej wodzie. Jego instalacja znacznie obniża szansę na wystąpienie awarii instalacji. Pomoże też zmniejszyć ryzyko zalania mieszkania.

   Cechy i zalety

    Filtr wstępny BWT Protector mini C/R 1 to niewielkie urządzenie, które na stałe zamontujesz w Twojej instalacji sanitarnej. Wykonane jest odpornych na rdzę mosiądzu oraz stali szlachetnej. Te wytrzymałe materiały gwarantują długotrwałe oraz bezawaryjne użytkowanie. Niewielkie rozmiary filtra pozwalają umieścić go nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Pomoże Ci on skutecznie dbać o nie tylko o części instalacji wodociągowej, ale również o domowy sprzęt AGD. To doskonała inwestycja. Pozwoli Ci skutecznie zmniejszyć ryzyko zalania mieszkania. Filtr wstępny BWT Protector mini C/R zapewnia nie tylko bezawaryjne działanie instalacji. Nie pozwala również gromadzić się groźnym dla zdrowia bakteriom. Produkt cechuje bardzo wysoka skuteczność filtracji.

    • Filtr mechaniczny z płukaniem manualnym do filtracji wody o temperaturze do 30°C; element filtracyjny ze stali szlachetnej; skuteczność filtracji 100 µm; średnica przyłącza DN25

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMosiądz i poliamid
    Kod produktu9022000105319