icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Izolacja tarasów i balkonów

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Folia do tarasów i balkonów Ultrament 11 kg

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Folia do tarasów i balkonów Ultrament 11 kg
418
/ szt.
38
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Folia stosowana jest podczas tworzenia tarasów oraz balkonów, ponieważ przeznaczona jest do zabezpieczania pokrytych deskami powierzchni przed szkodliwym działaniem wilgoci. Nadaje się do wykorzystania zarówno na betonie, jak też tynku, murze, gazobetonie, cegle silikatowej lub materiałach zawierających gips. Folię w płynie rozprowadzisz z łatwością za pomocą pędzla, wałka lub pacy.

  Cechy i zalety

  Folia przeznaczona jest do wykańczania tarasów oraz balkonów – umożliwia zabezpieczanie powierzchni pokrytych deskami przed szkodliwym działaniem wilgoci. Produkt z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb, gdyż idealnie sprawdza się zarówno betonie, jak też tynku, murze, jastrychu, gazobetonie, cegle oraz materiałach zawierających gips. Cementowo-polimerowy wyrób zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas, więc uzyskanej powierzchni nie będziesz musiał często odnawiać. Folię w płynie rozprowadzisz z łatwością za pomocą pędzla, wałka lub pacy, błyskawicznie przeprowadzając zaplanowane prace. W proponowanym asortymencie dostępne są też inne akcesoria umożliwiające zabezpieczanie rozmaitych konstrukcji przed wilgocią, zatem z powodzeniem wybierzesz produkt adekwatnie do własnych potrzeb.

  • Wysokoelastyczna izolacja podpłytkowa
  • Wzmocniona włóknami
  • Mostkuje rysy i spękania
  • Może być stosowana na podłożach betonowych, tynkach, murach, jastrychach, gazobetonie, cegle silikatowej, materiałach zawierających gips (tynki gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe) oraz na podłogach z ogrzewaniem podłogowym

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  BazaNa bazie bitumu
  Czas schnięcia4 - 8 godzin
  Maksymalna temperatura aplikacji35°C
  Minimalna temperatura aplikacji10°C
  KolorSzary
  Kod produktu4002019831442