icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Izolacja tarasów i balkonów

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Folia do tarasów i balkonów Ultrament 5 kg

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Folia do tarasów i balkonów Ultrament 5 kg
178
/ szt.
35,60
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Folia izolacyjna świetnie sprawdzi się na balkonach, tarasach oraz przy ogrzewaniu podłogowym w Twoim gospodarstwie domowym. Z powodzeniem można jej używać na podłożach wykonanych z betonu oraz gipsu. Już dwie warstwy doskonale zabezpieczą wybraną powierzchnię przed negatywnym oddziaływaniem wilgoci czy przed uszkodzeniami.

  Cechy i zalety

  Folia izolacyjna znajdzie swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Przeznaczona jest do stosowania na tarasach, balkonach oraz w pomieszczeniach, które charakteryzują się wysokim poziomem wilgoci. Świetnie sprawdzi się na podłożach betonowych, tynkach, materiałach zawierających gips oraz przy ogrzewaniu podłogowym. Dzięki wysokiej elastyczności, doskonale dopasuje się do wybranej powierzchni. Wystarczą zaledwie dwie warstwy, aby ochronić podłoże przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz zabezpieczyć je przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami. Dzięki dużej wydajności wystarczy na pomalowanie wielu obszarów. W ofercie znajdziesz również inne folie, które pomogą Ci zabezpieczyć elementy wyposażenia Twojego domu.

  • Wysokoelastyczna izolacja podpłytkowa
  • Wzmocniona włóknami
  • Mostkuje rysy i spękania
  • Może być stosowana na podłożach betonowych, tynkach, murach, jastrychach, gazobetonie, cegle silikatowej, materiałach zawierających gips (tynki gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe) oraz na podłogach z ogrzewaniem podłogowym

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  BazaNa bazie bitumu
  Czas schnięcia4 - 8 godzin
  Maksymalna temperatura aplikacji35°C
  Minimalna temperatura aplikacji10°C
  KolorSzary
  Kod produktu4002019831015