Zobacz więcej Folie i taśmy pakowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Folie i taśmy pakowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Folia izolacyjna pęcherzykowa Fola 1,5 x 50 m

Folia izolacyjna pęcherzykowa Fola 1,5 x 50 m

368
/ szt.
7,36
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Folia izolacyjna pęcherzykowa to uniwersalne rozwiązanie sprawdzające się na wielu polach podczas wykonywania prac budowlanych, remontowych oraz przy zabezpieczaniu paczek, kartonów i innych obiektów przed transportem. Skutecznie chroni przedmioty przed zniszczeniem w wyniku obicia lub upadku z niewielkiej wysokości, dlatego warto ją wykorzystać do ochrony rzeczy wykonanych z kruchych materiałów. Bezbarwny kolor produktu umożliwia łatwe zidentyfikowanie obwiniętych nią elementów.

   Cechy i zalety

    Prezentowany produkt to folia izolacyjna charakteryzująca się pęcherzykowatą strukturą. Idealnie nadaje się do pakowania przedmiotów, które są narażone na zniszczenie podczas transportu. Można ją także wykorzystać do foliowania paczek i kartonów wysyłanych pocztą. Świetnie sprawdzi się też podczas remontu do zabezpieczenia elementów wyposażenia, takich jak meble i dekoracje. Dzięki temu zminimalizujesz ryzyko ich zachlapania farbą oraz obicia. Produkt jest lekki i odporny na działanie wody, dlatego warto go zastosować zwłaszcza w miejscach wilgotnych, takich jak piwnice i magazyny. Uniwersalny charakter folii umożliwia użycie jej w pracach budowlanych, między innymi do zabezpieczania wysychającego betonu – jej położenie ochroni cement przed nieopatrznym zdeformowaniem w trakcie wiązania. Folia jest bezbarwna, dzięki czemu z łatwością można zidentyfikować osłonięty nią obiekt.

    • Wszechstronne zastosowanie
    • Izoluje
    • Zabezpiecza wszelkiego rodzaju przedmioty przed zniszczeniem
    • Gr. folii: 50 µm (±15%); wysokość pęcherza: 0,4 mm

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuFolia bąbelkowa
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Długość produktu50m
    Szerokość produktu1500mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MateriałPolietylen o niskiej gęstości (LDPE)
    KolorBezbarwny
    Przeznaczeniezabepieczenie podczas transportu
    Kod produktu5906340222209