Zobacz więcej Folie i taśmy pakowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Folie i taśmy pakowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Folia izolacyjna pęcherzykowa Fola 1 x 50 m

Folia izolacyjna pęcherzykowa Fola 1 x 50 m

268
/ szt.
5,36
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Folia izolacyjna to świetne rozwiązanie sprawdzające się przy pakowaniu wszelkiego rodzaju przedmiotów, szczególnie tych narażonych na zniszczenie podczas transportu. Znajdzie swoje zastosowanie także przy zabezpieczaniu mebli oraz innych elementów wykończenia w czasie remontu. Swoją lekką i wytrzymałą strukturę zawdzięcza pęcherzykom powietrza, które stanowią doskonałą amortyzację.

   Cechy i zalety

    Prezentowany produkt to folia izolacyjna, która stanowi doskonały materiał do pakowania różnego rodzaju przedmiotów, które są narażone na zniszczenie podczas transportu. Może być także wykorzystania do zabezpieczania mebli i innych elementów w czasie remontu oraz przeprowadzania prac wykończeniowych – jest bowiem nie tylko lekka, ale i odporna na wilgoć, kurz i inne zanieczyszczenia. Produkt wykonany jest z folii pęcherzykowej, która jest znakomitym amortyzatorem, dzięki czemu możesz za jej pomocą zabezpieczyć paczki i kartony podczas przeprowadzki, minimalizując ryzyko rozbicia delikatnych rzeczy znajdujących się wewnątrz. Folię stosuje się także na szeroką skalę w budownictwie, między innymi do ochrony dojrzewającego betonu przed zniekształceniem. Jej transparentny charakter ułatwia zorientowanie się w rodzaju zabezpieczonych przedmiotów.

    • Skutecznie chroni przedmioty przed zniszczeniem
    • Bezbarwny kolor ułatwia zidentyfikowanie obwiniętych nią elementów
    • Uniwersalne zastosowanie
    • Gr. folii: 50 µm (±15%); wysokość pęcherza: 0,4 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu50m
    Szerokość produktu1000mm
    MateriałPolietylen o niskiej gęstości (LDPE)
    Kod produktu5906340222193