icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Folie malarskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Folie malarskie

Strzałka w prawo

Folia malarska z taśmą Mako 15 m x 550 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Folia malarska z taśmą Mako 15 m x 550 mm
18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jeśli chcesz uniknąć szpecących śladów po farbie na podłodze i innych powierzchniach, zwróć uwagę na prezentowaną folię malarską Mako. Została wyposażona w praktyczną taśmę, która ułatwia rozłożenie produktu. Folię wykonano z materiału odpornego na promieniowanie UV, dzięki czemu nadaje się również do użytku na zewnątrz.

  Cechy i zalety

  Folia malarska z taśmą Mako pozwoli Ci szybko i skutecznie zabezpieczyć powierzchnię podczas prac remontowo-budowlanych. To doskonały sposób na uniknięcie szpecących plam po farbach na podłodze i meblach. Produkt został wyposażony w praktyczną taśmę, która ułatwi Ci zabezpieczenie elementów wyposażenia Twojego wnętrza. W produkcji prezentowanej folii wykorzystano materiał odporny na działanie UV, dzięki czemu z powodzeniem zastosujesz ją nie tylko wewnątrz domu, ale również na zewnątrz. To produkt, który pozwoli Ci na pokrycie dużej powierzchni. W szerokim asortymencie marketów budowlanych Castorama znajdziesz też folie o innych parametrach i skutecznie zabezpieczysz swoje wnętrza podczas prac remontowo-budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się z nim!

  • Pokrycie dużej powierzchni
  • Do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz
  • Odporne na działanie UV

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Grupa kolorystycznaNiebieski
  Kod produktu4002168839153