icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Folie w płynie

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Folie w płynie

Strzałka w prawo

Folia w płynie Primacol 1,5 kg

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Folia w płynie Primacol 1,5 kg
31,98
/ szt.
21,32
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Folia w płynie służy do wykonywania hydroizolacji ścian i podłóg. Można ją również stosować na tarasach i balkonach. Po wyschnięciu tworzy powłokę, która zabezpiecza podłoże przed dostawaniem się do niej wilgoci. Chroni podłoże przed nasiąkaniem i pękaniem pod wpływem wody. Polecana jest w szczególności pod płytki ceramiczne w kuchniach i łazienkach.

  Cechy i zalety

  Folia w płynie to gotowy do użycia produkt, który umożliwi Ci wykonanie hydroizolacji. Ta elastyczna masa uszczelniająca znajdzie zastosowanie w miejscach, gdzie występuje ryzyko przenikania wilgoci do podłoża. Świetnie nadaje się do wszystkich pomieszczeń mokrych, takich jak kuchnia, łazienka, pralnia. Sprawdza się także na tarasach i balkonach. Po nałożeniu i wyschnięciu jest nieprzepuszczalna dla wody, dzięki czemu obniża ryzyko powstawania pęknięć okładzin. Folia może być stosowana pod płytki ceramiczne, tynki oraz wylewki, które kładzione są wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Odpowiednia konsystencja produktu ułatwia jego szybką aplikację. Elastyczna masa zapewnia dobrą przyczepność do większości podłoży budowlanych – płyt gipsowo-kartonowych, wiórowych, tynków, betonu oraz pustaków ceramicznych.

  • Gotowa do użytku
  • Elastyczna masa uszczelniająca do hydroizolacji
  • Po wyschnięciu masa nie przepuszcza wody
  • Nie stosować na podłożach narażonych na działanie wody pod ciśnieniem (np. baseny)

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5906725205155