Zobacz więcej Czujniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo

Czujniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fotokomórki Moovo dla XW, LN, XA

Fotokomórki Moovo dla XW, LN, XA

278
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Fotokomórka Moovo umożliwia automatyczne zamykanie bram wjazdowych z tej serii. Wykrywa ona, czy samochód przejechał przez bramę, po czym wysyła sygnał, aby ją zamknąć. Zapewnia ona sprawność systemu automatyki Moovo pod warunkiem zastosowania dwóch fotokomórek. Produkt wykonano z mocnych i wytrzymałych materiałów, dlatego zapewnia sprawne działanie.

   Cechy i zalety

    Fotokomórka Moovo to produkt, który umożliwi Ci sterowanie bramą wjazdową. Jest ona przeznaczona do jej zamykania. Dzięki jej zastosowaniu, nie musisz samodzielnie wykonywać tej czynności. Pełną sprawność działania funkcji zapewnia zastosowanie dwóch współpracujących ze sobą fotokomórek. Wykrywają one, czy samochód wjechał przez bramę, po czym wysyłają sygnał do systemu automatyki. Można je przymocować do ogrodzenia w pozycji pionowej. Montaż i podłączenie produktu są łatwe i możesz je z powodzeniem wykonać samodzielnie. Poza tym, na długo zachowuje on trwałość, gdyż wykonano go z mocnych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych materiałów. Mechanizm fotokomórki został zabezpieczony obudową z tworzywa sztucznego, która chroni go przed uszkodzeniem podczas montażu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuCzujnik
     W zestawiew zestawie komplet fotokomórek, nadajnik i odbiornik, elementy montażowe
     KolorCzarny
     Kod produktu8032595792901