Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów
Fuga ceramiczna Atlas 001 biała 2 kg
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Fuga ceramiczna Atlas biała to niezawodny sposób na wykonanie trwałej i estetycznej spoiny pomiędzy płytkami. Dzięki zawartości hydrofobowych polimerów wyróżnia się dużą odpornością na wilgoć i bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Może być używana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wysokiej jakości pigmenty gwarantują jednolite wybarwienie.
Cechy i zalety
Jeżeli zależy Ci na sprawnym i trwałym wykończeniu posadzki, z pomocą przyjdzie Ci fuga ceramiczna Atlas 001 biała 2 kg. Z powodzeniem zastosujesz ją wewnątrz i na zewnątrz budynków, do dowolnych formantów i wszystkich rodzajów płytek. Ceramiczna powłoka gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz łatwość w utrzymaniu w czystości – można ją szorować bez obaw o utratę właściwości. Fuga ceramiczna Atlas biała wyróżnia się ponadprzeciętną odpornością na spękanie – dzięki zawartości włókien o odpowiedniej wielkości w zaprawie podczas mieszania powstaje przestrzenna struktura zbrojąca. Fuga nie zmienia koloru w toku użytkowania za sprawą wysokogatunkowych składników mineralnych, nieorganicznych pigmentów oraz odporności na promieniowanie UV.
- Elastyczna - zawiera włókna
- Plamoodporna- bardzo łatwa w utrzymaniu czystości
- Trwały niezmienny kolor- brak przebarwień
- Odporna na szorowanie i wielokrotne zmywanie
- Odporność termiczna: od -20 do +70⁰C
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Waga (kg) | 2kg |
---|---|
Seria | Atlas Fuga Ceramiczna |
Gwarancja producenta | 2 lata |
Kolor | Biały |
Wysokość pojemnika | 250mm |
Szerokość pojemnika | 140mm |
Długość pojemnika | 100mm |
Kod EAN | 5905400572254 |