Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Ceresit CE 40 Aquastatic antracyt 2 kg

Fuga elastyczna Ceresit CE 40 Aquastatic antracyt 2 kg

41,98
/ szt.
20,99
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Fuga elastyczna przeznaczona jest do uzupełniania szczelin pomiędzy płytkami ceramicznymi, wobec czego wykorzystasz ją do wykańczania swoich kuchni, łazienek, balkonów lub tarasów. Produkt cechuje się atrakcyjnym kolorem antracyt, który prezentuje się elegancko oraz nowocześnie. Dodatkowo jest wyjątkowo odporny na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

   Cechy i zalety

    Fuga elastyczna z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ produkt możesz wykorzystać zarówno w swoim mieszkaniu, jak i na świeżym powietrzu. Jej zadaniem jest szczelne wypełnianie spoin pomiędzy płytkami ceramicznymi, więc doskonale spełnia funkcję dekoracyjną – zawdzięcza to swojej niebanalnej barwie antracyt, która najkorzystniej będzie się prezentowała w połączeniu z płytkami o podobnych odcieniach. Produkt wykazuje znakomite właściwości wytrzymałościowe – jest odporny nie tylko na wilgoć, lecz również na szkodliwe działanie skrajnych temperatur oraz długotrwałego promieniowania słonecznego. Zachowuje więc swój atrakcyjny wygląd na długi czas, a Ty nie będziesz musiał często przeprowadzać remontów.

    • Odporność termiczna: od -30°C do +70°C

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)2kg
    SeriaCE 40 Aquastatic
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorAntracyt
    Wysokość pojemnika140mm
    Szerokość pojemnika210mm
    Długość pojemnika210mm
    Kod produktu5900089140275