Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Ceresit CE 40 Aquastatic biała 5 kg
Strzałka w prawo

Fuga elastyczna Ceresit CE 40 Aquastatic biała 5 kg

72,98
/ szt.
14,60
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Fuga elastyczna to idealne uzupełnienie ścian oraz posadzek wyłożonych płytkami ceramicznymi. Skutecznie wypełnia spoiny pomiędzy kafelkami, dekorując je oraz zabezpieczając przed szkodliwym działaniem wilgoci. Prezentowana fuga posiada elegancki biały kolor, lecz w naszej ofercie znajdziesz także produkty w intensywniejszych barwach.

   Cechy i zalety

    Fuga elastyczna znajdzie zastosowanie podczas remontowania każdego gospodarstwa domowego, ponieważ jest to środek niezbędny do wykończenia ścian kuchni i łazienek oraz posadzek na tarasach i balkonach. Produkt szczelnie wypełnia spoiny pomiędzy płytkami ceramicznymi, tym samym łącząc je w jednolitą całość – sprawia to, że pomieszczenie prezentuje się wyjątkowo estetycznie i elegancko. Fugę możesz stosować nawet w kabinach prysznicowych oraz innych miejscach narażonych na wilgoć, ponieważ posiada ona znakomite właściwości wodoodporne. Produkt w białym kolorze prezentuje się korzystnie w połączeniu z jasnymi kafelkami, lecz będzie też znakomicie sprawdzać się na ciemnych na zasadzie kontrastu. W ofercie znajdziesz także fugi w innych kolorach, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

    • Odporność termiczna: od -30°C do +70°C

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)5kg
    SeriaCE 40 Aquastatic
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorBiały
    Wysokość pojemnika200mm
    Szerokość pojemnika240mm
    Długość pojemnika240mm
    Kod produktu5900089140022