icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Fugi i zaprawy do klinkieru

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Fuga elastyczna Ceresit CE 40 Aquastatic jaśminowa 2 kg

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Ceresit CE 40 Aquastatic jaśminowa 2 kg
39,98
/ szt.
19,99
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Fuga elastyczna z pewnością znajdzie zastosowanie podczas urządzania pomieszczeń w Twoim mieszkaniu. Za jej pomocą wypełnisz spoiny pomiędzy płytkami ceramicznymi, więc Twoje podłogi oraz ściany będą się prezentowały spójnie oraz elegancko – fuga cechuje się bowiem klasycznym jaśminowym kolorem. Dostępne są także produkty w innych barwach , które również znajdziesz w naszej ofercie.

  Cechy i zalety

  Fuga elastyczna to produkt, który sprawdzi się podczas dekorowania oraz urządzania pomieszczeń w Twoim mieszkaniu. Charakteryzuje się atrakcyjnym jaśminowym kolorem, dzięki czemu idealnie łączy się z płytkami ceramicznymi w jasnych barwach oraz skutecznie je ze sobą zespala. Szczeliny pomiędzy kafelkami wypełnione fugą prezentują się nie tylko atrakcyjne, lecz również spełniają funkcję ochronną – zaprawa skutecznie zabezpiecza posadzki oraz ściany przed zabrudzeniami oraz wilgocią, co minimalizuje ryzyko rozwijania się szkodliwych dla zdrowia grzybów oraz pleśni. Wśród naszego asortymentu dostępne są także inne zaprawy fugowe tej marki, więc nawet najbardziej wymagający użytkownik będzie mógł wybrać kolor najlepiej pasujący do jego wnętrz.

  • Odporność termiczna: od -30°C do +70°C

  Specyfikacja techniczna

  GamaCE 40 Aquastatic
  Gwarancja producenta2 lata
  Typ opakowaniaszt.
  KolorJaśminowy
  Kod produktu5900089140176