icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Fugi i zaprawy do klinkieru

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Fuga elastyczna Ceresit CE 40 Aquastatic jaśminowa 5 kg

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Ceresit CE 40 Aquastatic jaśminowa 5 kg
76,98
/ szt.
15,40
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Fuga elastyczna sprawdzi się podczas remontowania kuchni oraz łazienki w Twoim mieszkaniu. Za jej pomocą wykończysz posadzki oraz ściany wyłożone płytkami ceramicznymi – fuga szczelnie wypełniająca spoiny nie tylko elegancko się prezentuje, lecz również skutecznie zabezpiecza Twoje podłoża przed szkodliwym działaniem wilgoci.

  Cechy i zalety

  Fuga elastyczna skutecznie wypełni wszelkie spoiny pomiędzy płytkami ceramicznymi, zapewniając im doskonałą szczelność oraz atrakcyjny wygląd. Produkt sprawdza się podczas wykańczania łazienek i kuchni w Twoim mieszkaniu oraz tarasów i balkonów na świeżym powietrzu –\ wykazuje bowiem doskonałe właściwości wytrzymałościowe i nie reaguje na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Jaśminowa fuga prezentuje się subtelnie oraz elegancko, więc z powodzeniem możesz ją łączyć z kafelkami o delikatnych odcieniach. Sprawdzi się także jako kontrast dla ciemnych płytek, więc wykorzystasz ją zarówno do tworzenia aranżacji klasycznych, jak i nowoczesnych. W ofercie znajdziesz także zaprawy w innych kolorach, więc z pewnością wybierzesz model dla siebie.

  • Odporność termiczna: od -30°C do +70°C

  Specyfikacja techniczna

  GamaCE 40 Aquastatic
  Gwarancja producenta2 lata
  Typ opakowaniaszt.
  KolorJaśminowy
  Kod produktu5900089140183