Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 110 manhattan 2 kg

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 110 manhattan 2 kg

37,98
/ szt.
18,99
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Mieszanka do wyrobu masy spoinowej Ultracolor Plus służy do fugowania płytek wykładanych na powierzchni posadzek, ścian lub elewacji. Zapewnia właściwości hydrofobowe, co oznacza, że jest nisko nasiąkliwa i niepodatna na zabrudzenia. Elastyczna struktura sprawia, że jest odporna na ścieranie i możesz ją zastosować na podłożach odkształcalnych.

   Cechy i zalety

    Szybkoschnąca fuga Ultracolor Plus służy do wypełniania spoin między materiałami przyklejanymi do podłóg i ścian. Jest nisko nasiąkliwa, odporna na wilgoć i niezwykle wytrzymała, w związku z czym możesz ją zastosować na zewnątrz budynku, a także w pomieszczeniach narażonych na częste działanie wody, na przykład w kabinie prysznicowej w łazience. Produkt wykorzystuje technologię BioBlock, która zabezpiecza wypełniane nim powierzchnie przed rozwojem grzybów i pleśni. Dzięki formule DropEffect woda nie wchłania się w spoinę, ale szybko po niej spływa. Fuga jest elastyczna, dzięki czemu możesz jej z powodzeniem używać na podłożach trudnych, na przykład stabilnie zamontowanych ściankach działowych z płyt kartonowo-gipsowych.

    • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)2kg
    SeriaUltracolor Plus
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorManhattan
    Wysokość pojemnika280mm
    Szerokość pojemnika130mm
    Długość pojemnika100mm
    Kod produktu8022452103681