Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 110 manhattan 5 kg

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 110 manhattan 5 kg

79,98
/ szt.
16
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Elastyczną fugę Ultracolor Plus możesz zastosować w każdym pomieszczeniu wilgotnym oraz na zewnątrz budynku – jest odporna na ścieranie, wodę, promienie słoneczne oraz korozję biologiczną. Łatwo ją utrzymasz w czystości – właściwości hydrofobowe sprawiają, że zbrudzona woda nie wchłania się w strukturę fugi, ale gładko po niej spływa.

   Cechy i zalety

    Zaprawa Ultracolor Plus służy do spoinowania płytek ceramicznych, gresowych i szklanych. Ze względu na doskonałą siłę wiązania nadaje się również do łączenia ciężkich płyt kamiennych z marmuru lub granitu. Może scalać zarówno kafle kładzione na powierzchniach poziomych, jak i pionowych. Elastyczna konsystencja zapewnia doskonałe krycie szczelin również na podłożach odkształcalnych. Zawiera specjalnie dobrane substancje BioBlock, które zapewniają jej skuteczną ochronę przed korozją biologiczną. Składniki te zabezpieczają nie tylko samą spoinę, lecz także przyległy do niej materiał. Technologia DropEffect sprawia, że krople wody nie wnikają w fugę, ale utrzymują się na jej powierzchni, co dodatkowo wydłuża działanie pleśniobójcze.

    • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)5kg
    SeriaUltracolor Plus
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorManhattan
    Wysokość pojemnika360mm
    Szerokość pojemnika200mm
    Długość pojemnika120mm
    Kod produktu8022452104565