Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 111 srebrna 5 kg

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 111 srebrna 5 kg

79,98
/ szt.
16
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie fugi elastycznej Ultracolor Plus to doskonały sposób na uzyskanie trwałej spoiny między płytkami wykładanymi na ścianie lub suficie w Twoim domu. Składniki zawarte w produkcie zabezpieczają powierzchnię fugi przed rozwojem grzybów i pleśni. Formuła DropEffect sprawia, że krople wody nie wchłaniają się w jej strukturę, lecz pozostają na powierzchni.

   Cechy i zalety

    Fuga elastyczna Ultracolor Plus zapewnia szczelne połączenie materiałów stosowanych do wykładania podłóg i ścian. Jest wytrzymała na niskie temperatury, wilgoć i działanie słońca, dlatego doskonale sprawdza się do fugowania powierzchni ulokowanych na zewnątrz budynku, na przykład elewacji i balkonów. Możesz jej użyć do spoinowania gresu, klinkieru, mozaik szklanych, terakoty, marmuru, granitu czy sztucznych kamieni. Zapewnia głęboki i jednolity kolor. Na powierzchni fugi nie rozwijają się grzyby i pleśnie dzięki zastosowaniu technologii BioBlock. Specjalne dodatki hydrofobowe sprawiają, że idealnie nadaje się do spoinowania materiałów na balkonach, w łazienkach i kuchniach – cząsteczki wody i brudu nie wsiąkają w jej strukturę. Bogata paleta kolorów ułatwi Ci dopasowanie fugi do wybarwienia płytek.

    • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)5kg
    SeriaUltracolor Plus
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorSrebrny
    Wysokość pojemnika360mm
    Szerokość pojemnika200mm
    Długość pojemnika120mm
    Kod produktu8022452104572