icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Fugi i zaprawy do klinkieru

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 112 tytanowa 2 kg

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 112 tytanowa 2 kg
37,98
/ szt.
18,99
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Użycie zaprawy Ultracolor Plus zapewnia elegancki i trwały efekt wykończeniowy na powierzchniach podłóg i ścian, które wykańczasz płytkami z różnych materiałów. Materiał stosowany jest do fugowania powierzchni pokrywanych różnego rodzaju płytkami ceramicznymi, kamiennymi lub mozaiką szklaną. Powstała spoina jest odporna na działanie czynników pogodowych i wody.

  Cechy i zalety

  Fuga elastyczna Ultracolor to produkt, którego użyjesz do spojenia różnego rodzaju płytek z ceramiki, szkła, kamieni. Może być używana zarówno wewnątrz domu, jak i na elewacjach zewnętrznych. Cechuje się ona szczególnymi właściwościami wiążącymi i bardzo szybko tężeje, dzięki czemu umożliwia szybkie zakończenie prac wykończeniowych i oddanie po niedługim czasie powierzchni do użytku. Fuga jest odporna na działanie wody, a na jej powierzchni nie rozwijają się pleśnie i grzyby, co zwiększa jej trwałość i zapewnia estetyczny wygląd dekorowanych powierzchni. Szczególnie nadaje się do pomieszczeń wilgotnych i mokrych, a także na posadzki balkonowe. Dostępna jest w całej palecie barw, dzięki czemu można jej kolor dopasować do stosowanego materiału.

  • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

  Specyfikacja techniczna

  GamaUltracolor Plus
  Gwarancja producenta2 lata
  Typ opakowaniaszt.
  KolorTytanowy
  Kod produktu8022452103810