Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 112 tytanowa 5 kg

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 112 tytanowa 5 kg

79,98
/ szt.
16
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Użycie elastycznej fugi Ultracolor Plus zapewnia elegancki efekt wykończeniowy na powierzchni ścian i podłóg. Tworzona przez nią spoina jest odporna na działanie wody, niskich temperatur i ścieranie się pod wpływem ruchu pieszego, dzięki czemu zapewnia estetyczny charakter również wiele lat po jej zastosowaniu. Zawiera składniki biobójcze.

   Cechy i zalety

    Fuga Ultracolor jest elastyczną spoiną, która przeznaczona jest do wiązania różnego rodzaju płytek. Możesz użyć jej zarówno podczas wykańczania elewacji zewnętrznej, jak i kładzenia kafli w domu. Doskonale sprawdza się na płytkach ze szkła, kamienia, fajansu i ceramiki – zapewnia dobrą przyczepność i szczelność połączeń. Dzięki temu, że schnie szczególnie szybko i mocno spaja materiały, zapewnia trwałość wykonanych spoin. W jej składzie zawarto hydrofobowe składniki, które odpychają cząsteczki wody i sprawiają, że krople szybko spływają z jej powierzchni. To sprawia, że fuga nie nasiąka wodą i jest łatwa do utrzymania w higienicznej czystości. Ponieważ jest dostępna w różnych kolorach, z pewnością znajdziesz produkt idealnie pasujący do wybranych płytek.

    • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)5kg
    SeriaUltracolor Plus
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorTytanowy
    Wysokość pojemnika360mm
    Szerokość pojemnika200mm
    Długość pojemnika120mm
    Kod produktu8022452104589