icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Fugi i zaprawy do klinkieru

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 113 szara 2 kg

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 113 szara 2 kg
Strzałka w prawo
37,98
/ szt.
18,99
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dzięki zastosowaniu fugi elastycznej Ultracolor Plus, uzyskasz trwałą i estetycznie wykończoną powierzchnię ścian, elewacji i podłóg. Produkt w szczególności polecany jest do fugowania płytek w tak zwanych mokrych strefach w łazienkach oraz na posadzkach balkonowych. Zawartość środków przeciwgrzybicznych zapobiega rozwijaniu się na spoinie grzybów i pleśni.

  Cechy i zalety

  Ultracolor Plus to elastyczna fuga cementowa, która jest odporna na wodę i ścieranie. Zastosowanie jej do fugowania płytek w przedpokoju, łazience lub na tarasie to praktyczna propozycja dla osób, które szukają trwałej i odpornej na szorowanie spoiny. Wykonana jest z zastosowaniem formuły DropEffect, która nadaje jej właściwości hydrofobowe. Dlatego woda, która pada na spoiny, nie wnika w ich głąb, a jedynie perli się na ich powierzchni. Natomiast technologia BioBlock minimalizuje ryzyko korozji biologicznej – fuga jest zabezpieczona przed pleśnią i grzybami. Dzięki temu powierzchnia pokryta płytkami na dłużej po czyszczeniu zachowuje świeży wygląd i higieniczny charakter. Produkt jest dostępny w szerokiej palecie barw, dzięki czemu łatwo znajdziesz kolor pasujący do stosowanego gresu, klinkieru, kamienia, szkła itp.

  • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

  Specyfikacja techniczna

  GamaUltracolor Plus
  Gwarancja producenta2 lata
  Typ opakowaniaszt.
  KolorSzary
  Kod produktu8022452103827