Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 113 szara 2 kg
Strzałka w prawo

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 113 szara 2 kg

39,98
/ szt.
19,99
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zastosowaniu fugi elastycznej Ultracolor Plus, uzyskasz trwałą i estetycznie wykończoną powierzchnię ścian, elewacji i podłóg. Produkt w szczególności polecany jest do fugowania płytek w tak zwanych mokrych strefach w łazienkach oraz na posadzkach balkonowych. Zawartość środków przeciwgrzybicznych zapobiega rozwijaniu się na spoinie grzybów i pleśni.

   Cechy i zalety

    Ultracolor Plus to elastyczna fuga cementowa, która jest odporna na wodę i ścieranie. Zastosowanie jej do fugowania płytek w przedpokoju, łazience lub na tarasie to praktyczna propozycja dla osób, które szukają trwałej i odpornej na szorowanie spoiny. Wykonana jest z zastosowaniem formuły DropEffect, która nadaje jej właściwości hydrofobowe. Dlatego woda, która pada na spoiny, nie wnika w ich głąb, a jedynie perli się na ich powierzchni. Natomiast technologia BioBlock minimalizuje ryzyko korozji biologicznej – fuga jest zabezpieczona przed pleśnią i grzybami. Dzięki temu powierzchnia pokryta płytkami na dłużej po czyszczeniu zachowuje świeży wygląd i higieniczny charakter. Produkt jest dostępny w szerokiej palecie barw, dzięki czemu łatwo znajdziesz kolor pasujący do stosowanego gresu, klinkieru, kamienia, szkła itp.

    • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)2kg
    SeriaUltracolor Plus
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorSzary
    Wysokość pojemnika280mm
    Szerokość pojemnika130mm
    Długość pojemnika100mm
    Kod produktu8022452103827