LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 113 szara 5 kg

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 113 szara 5 kg

79,98
/ szt.
16
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szara fuga Ultracolor Plus to materiał o elastycznych właściwościach stosowany do spoinowania podłóg, ścian oraz elewacji pokrywanych różnego rodzaju płytkami. Tworzy spoinę nienasiąkliwą i odporną na ścieranie. dzięki czemu zapewnia estetyczny wygląd również w miejscach wystawionych na działanie wody i częstą eksploatację, na przykład na korytarzach i na balkonach.

   Cechy i zalety

    Fuga Ultracolor Plus umożliwi oddanie przestrzeni do użytkowania w krótkim czasie po zastosowaniu zaprawy. Jest ona bowiem szybkoschnąca – tężeje w zaledwie kilka minut po wypełnieniu przestrzeni pomiędzy płytkami kładzionymi na ścianie lub podłodze. Ze względu na jej uniwersalne właściwości, użyjesz jej na każdej powierzchni w środku i na zewnątrz domu. Elastyczne właściwości umożliwiają stosowanie fugi również na podłogach odkształcalnych i ogrzewanych. W składzie mieszanki zawarte zostały biobójcze składniki chroniące ją przed rozwojem grzybów i pleśni. To sprawia, że fuga zaprezentuje się estetycznie i będzie łatwa do czyszczenia. Wykorzystuje technologię DropEffect, która polega na tym, że krople wody nie są absorbowane przez fugę, ale odpychane od jej powierzchni.

    • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)5kg
    SeriaUltracolor Plus
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorSzary
    Wysokość pojemnika360mm
    Szerokość pojemnika200mm
    Długość pojemnika120mm
    Kod produktu8022452104596