Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 133 piasek 5 kg
Strzałka w prawo

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 133 piasek 5 kg

79,98
/ szt.
16
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany produkt do fuga cementowana. Przeznaczona jest do spajania płytek, dzięki czemu zyskują one estetyczny wygląd oraz są utrwalone. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania zminimalizujesz ryzyko powstawania korozji biologiczne, a tym samym przedłużysz żywotność aranżacji swojego wnętrza. Dodatkowym atutem fugi jest jej jednolita barwa, dzięki której wykończona powierzchnia prezentuje się spójnie.

   Cechy i zalety

    Fuga cementowa to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do spoinowania płytek różnego rodzaju. Z jej pomocą możesz z łatwością wypełnić przestrzeń między płytkami wykonanymi z materiałów takich jak szkło, ceramika, tworzywo sztuczne, marmur, granit, kamień naturalny, gres, terakota oraz wiele innych. Istotą produktu jest jego unikalna formuła zawierająca się w 2 technologiach. Jedna z nich zapewnia ochronę zaschniętej zaprawy, zabezpieczając ją przed działaniem wody. Dzięki jej zastosowaniu krople cieczy nie wnikają w głąb fugi, a jedynie sperlają się na jej powierzchni. Z kolei inne aktywne składniki sprawiają, że masa nie ulega korozji biologicznej, przez co wykończona powierzchnia na dłużej zachowuje higieniczny charakter oraz trwałość. Atutem produktu jest jednolity kolor o barwie piasek, który ,świetnie sprawdzi się w wielu nowoczesnych aranżacjach.

    • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)5kg
    SeriaUltracolor Plus
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorPiaskowy
    Wysokość pojemnika360mm
    Szerokość pojemnika200mm
    Długość pojemnika120mm
    Kod produktu8022452077029