Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 135 złoty piasek 2 kg
Strzałka w prawo

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 135 złoty piasek 2 kg

39,98
/ szt.
19,99
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Fuga cementowa to innowacyjny produkt, który pozwala w prosty i szybki sposób zespoić powierzchnię pokrytą płytkami różnego rodzaju. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii BioBlock® zaprawa jest odporna na działanie korozji biologicznej – tym samym powierzchnia wykończona płytkami na dłużej zachowuje swój higieniczny charakter.

   Cechy i zalety

    Fuga cementowa to uniwersalny środek przeznaczony do spoinowania przestrzeni między płytkami. Z pomocą tego produktu możesz w prosty sposób połączyć elementy wykończenia ścian, sufitów i podłóg wykonanych z materiałów takich jak gres, glazura, ceramika, szkło, terakota, kamień naturalny, granit, marmur oraz wielu innych. Produkt stworzony został w oparciu o innowacyjną formułę, która posiada właściwości hydrofobowe. Dzięki temu rozwiązaniu woda spadająca na fugę nie wnika do środka, a jedynie odbija się od niej, zbijając się w krople. Oprócz tego zaprawa minimalizuje ryzyko rozwoju pleśni i grzybów, przez co powierzchnia płytek zachowuje estetyczny wygląd oraz higieniczny charakter na dłużej. Warto zwrócić uwagę na krótki czas schnięcia zaprawy – stosując ją, możesz skrócić czas wykonywania remontu, zyskując dostęp do wykańczanego pomieszczenia szybciej niż przy użyciu innych środków z tej kategorii.

    • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)2kg
    SeriaUltracolor Plus
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorZłoty piasek
    Wysokość pojemnika280mm
    Szerokość pojemnika130mm
    Długość pojemnika100mm
    Kod produktu8022452076893