Zobacz więcej Fugi do płytek, mozaik, marmurów

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 136 brunatny 2 kg
Strzałka w prawo

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 136 brunatny 2 kg

39,98
/ szt.
19,99
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Fuga cementowa stanowi uniwersalne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na sprawnym zespojeniu przestrzeni między płytkami. Dzięki zastosowaniu produktu możesz z łatwością połączyć elementy wykończenia wykonane z materiałów takich jak granit, marmur, kamień naturalny, gres, terakota oraz ceramika. Tym sposobem przedłużysz żywotność swojej aranżacji, ponieważ innowacyjna formuła zaprawy sprawia, że jest ona odporna na działanie wody oraz minimalizuje ryzyko rozwoju pleśni i grzybów.

   Cechy i zalety

    Fuga cementowa to praktyczny środek umożliwiający sprawne i szybkie łączenie przestrzeni między płytami będącymi elementem wykończenia różnego typu powierzchni. Produkt wykonany został z mieszanki posiadającej właściwości hydrofobowe i antykorozyjne. Oznacza to, że jest odporny na działanie wody, więc nie musisz obawiać się rozwoju pleśni i grzybów. Woda spadająca na miejsce spoinowania nie wnika w głąb zaprawy – odbija się od niej, tworząc krople. Dzięki temu rozwiązaniu możesz fugę zastosować nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz budynku, np. do wykończenia tarasu, balkonu, a nawet wnętrza basenu. Dodatkowym atutem jest jednolita barwa, która po zaschnięciu posiada klasyczny brunatny odcień. Dzięki temu Twoja aranżacja będzie prezentować się spójnie oraz zachowa estetyczny charakter na dłużej.

    • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)2kg
    SeriaUltracolor Plus
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorBrunatny
    Wysokość pojemnika280mm
    Szerokość pojemnika130mm
    Długość pojemnika100mm
    Kod produktu8022452076923