icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Fugi i zaprawy do klinkieru

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo

Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 142 brązowa 2 kg

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga elastyczna Mapei Ultracolor Plus 142 brązowa 2 kg
37,98
/ szt.
18,99
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie fugi szybkoschnącej Ultracolor Plus to znakomity sposób na wytrzymałe wykończenie powierzchni wykładanej gresem, glazurą, okładziną kamienną czy szklaną mozaiką. Fuga zapewnia doskonałą przyczepność od większości materiałów dekoracyjnych stosowanych na ścianach i podłogach. Produkt zawiera składniki przeciwgrzybiczne i cechuje się niską nasiąkliwością.

  Cechy i zalety

  Dzięki zastosowaniu fugi elastycznej Ultracolor Plus zyskasz estetyczne i trwałe połączenie materiału ceramicznego na ścianach i podłogach w Twoim domu. Mieszanka została wykonana w wykorzystaniem hydrofobowych dodatków, które z jednej strony zapobiegają rozwojowi pleśni i grzybów, z drugiej uniemożliwiają wchłanianie wody w jej powierzchnię – jest to tak zwany DropEffect, czyli efekt perlenia się kropel wody. Dzięki użyciu zaprawy z łatwością poradzisz sobie ze spoinowaniem płytek takich jak klinkier, gres lub terakota. Fuga może być stosowana również przy wykańczaniu powierzchni mozaikami szklanymi i kamiennymi, a także kamieniem naturalnym, na przykład granitem i marmurem. Po zastygnięciu staje się odporna na ścieranie, dzięki czemu aranżacja ścian zyskuje estetyczny wygląd na długo.

  • Odporność termiczna: od -30°C do +80°C

  Specyfikacja techniczna

  GamaUltracolor Plus
  Gwarancja producenta2 lata
  Typ opakowaniaszt.
  KolorBrązowy
  Kod produktu8022452103902